Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Не ламайте крила жінці, яку любите

Дозвольте їй залишитись тією, яку ви спочатку полюбили. Дозвольте залишитися собою.

Ви разом, бо любите її. Вона була для вас особливою, коли ви познайомились. Саме її ви обрали своєю супутницею життя і в горі, і в радості. Не забувайте про це і не завдавайте їй болю.

Вона довірилася вам, не допускаючи навіть думки про те, що її захисник може стати її мучителем.

Не ламайте крила жінці, яку ви любите. Дозвольте їй залишитися тією, в яку ви колись закохалися.

Не прагніть змінити її

Ви полюбили її саме тому, що вона така, якою є. Ви не встояли перед її красою, її достоїнствами та маленькими вадами. Вам подобалося її почуття гумору. Так, вона була дівчиною вашої мрії. Вона розфарбувала ваше життя новими гарними відтінками.

Навіщо ж ви хочете змінити її проти її волі? Навіщо намагаєтеся відібрати її світло і все те прекрасне, що є в ній справжньою? Дозвольте їй залишитися тією доброю та милою дівчиною, яку ви спочатку полюбили.

Дозвольте їй рости та розвиватися

Люди постійно змінюються. Вони ростуть та розвиваються. Так дозвольте вашій коханій стати кращою. Дозвольте їй щодня відкривати щось нове. Закохуйтесь у нові сторони її характеру та особистості.

Не намагайтеся заважати вашій коханій. Якщо ви це зробите, вона не зможе бути самою собою. Ви зламаєте їй крила.

Будьте з нею чесні та відкриті

Якщо ви її дійсно любите, дізнайтеся, хто вона така. Дозвольте їй дізнатися про вас. Уявіть собі, що кожен новий день вашого життя – це нова можливість повністю поринути у ваше кохання.

Не намагайтеся встановити межі між собою та тією, кого ви любите. Якщо ви це зробите, вона відчує самотність. І це найгірше, що може статися у стосунках.

Будьте її супутником у житті

У відносинах завжди є дві людини. Не починайте стосунки з жінкою тільки тому, що необхідно заповнити порожнечу зовні або всередині.

Справжнє кохання зцілить вас. Не починайте стосунків, поки готові лише брати, але не ділитися коханням.

Будьте командою. Підтримуйте вашу кохану. Поважайте її. Якщо ви полюбили її за прекрасну душу, не руйнуйте все найкраще, що є в ній. Вона не повинна втратити себе через вас.

Захищайте її. Дбайте про неї. Робіть все для того, щоб вона залишалася такою ж прекрасною, як і в перші дні ваших стосунків.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Не ламайте крила жінці, яку любите

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: