Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Якщо ви любите когось, ви приймаєте його недоліки

Письменниця і блогер Голлі Ріордан пише про любов і розлуку вдень, і про наукову фантастику і свої страхи вночі. В один прекрасний день вона виклала своє розуміння любові:

“Якщо ви когось любите, ви сприймаєте цю людину такою, якою вона є, разом з її недоліками та особливостями. Вас не бентежать її недосконалості, і вони не руйнують вашу мрію про “ідеальні стосунки”. Ви щасливі з нею в цей момент.

Ви ніколи не попросите її змінитися, тому що ви закохалися в недосконалу, зіпсовану і недостойну людину, і було б несправедливо просити її бути кимось іншим, крім себе самої.

Якщо ви когось любите, ви приймаєте його маленькі примхи. Ви приймаєте його минуле, і весь пов’язаний з ним багаж.

Це не означає, що ви дозволяєте йому відноситися до вас неналежно. Це не означає, що ви шукаєте виправдання його поганим вчинкам. Це не означає, що ви терпите прояви поганого характеру, тому що “він такий вдався”.

Якщо він ставиться до вас нешанобливо, якщо його поведінка є неприйнятною, вам потрібно піти. Не намагайтеся полагодити те, що зламане, і йдіть, не озираючись назад.

Однак, якщо ви перебуваєте в здорових стосунках, де ви поважаєте одне одного і зберігаєте вірність одне одному, тоді правила змінюються.

Якщо ви когось любите і відчуваєте взаємність, ви прощаєте цій людині мимовільні промахи, які вона допускає в своїй поведінці. Можливо, вас не влаштовує щось, але ви розумієте, звідки дме вітер, і які саме події вплинули на її світогляд. Ви розумієте, що багато всередині нас – це незагоєні душевні рани.

Якщо ви когось любите, ви приймаєте його вибачення, коли він усвідомлює, що помилився, бо ви знаєте, що він переносить на вас багато зі свого минулого.

Якщо ви когось любите, ви даєте йому ще один шанс. Ви даєте йому можливість виправити ситуацію замість того, щоб назавжди розлучитися через одну помилку.

Якщо ви когось любите, ви приймаєте його недоліки. Ви приймаєте його багаж і страхи. Ви приймаєте його недосконалість.

Ви завжди побачите, що у людини є проблеми з довірою або страх перед втратами. Ви не маєте змусити його відчувати себе винним за його минуле, або за душевний біль, з яким він ще намагається впоратися. Ви маєте підтримувати його. Ви маєте підбадьорювати його. Ви стоїте поруч з ним і допомагаєте будь-яким чином.

Якщо ви когось любите, ви ніколи не кинете йому в обличчя його недоліки. Ви не будете використовувати його таємниці в суперечці. Ви ніколи не примусите його відчувати себе пораненим в саме серце.

Якщо ви любите когось, ви намагаєтеся щосили зрозуміти, через що йому довелося пройти. Ви запрошуєте його до відвертості. Ви слухаєте його визнання. Ви втішаєте його, коли він плаче.

Якщо ви когось любите, ви працюєте в команді. Ви намагаєтесь знайти способи допомогти одне одному. Ви намагаєтеся переконати його, що історія не повинна повторюватися, тому що ви ніколи не нашкодите йому так, як інші.

Якщо ви когось любите, вам не потрібно, щоб він був досконалим, тому що він ідеально підходить для вас”.

Автор Голлі Ріордан

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Якщо ви любите когось, ви приймаєте його недоліки

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: