Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

Краса у дії: прикраси мають великий вплив на ваше життя

ЧИСТА ФІЗИКА І ЖОДНОЇ ЕЗОТЕРИКИ

Вплив дорогоцінних металів та каменів на людину має цілком наукове пояснення. Тіло має три рівні електромагнітного поля, енергетичні центри – так звані чакри. А дорогоцінні камені мають унікальну кристалічну решітку. Саме коливання іонів у вузлах кристалічної решітки впливають на хвилі нашого електромагнітного поля і, відповідно, змінюють, вирівнюють нашу енергетику. До того ж прикраси через колір та енергію мають захисний і очищувальний ефект.

Результат правильного носіння прикрас проявиться уже протягом 3-6 місяців приємними змінами у житті. А що значить правильно? От кілька правил.

1. Носіть прикраси на потрібній руці. Права чи ліва – це дійсно має значення.

Права рука – це наш ян. З її допомогою ми залучаємо енергію із Всесвіту на все, що нам необхідно. Це реалізація проектів, досягнення успіху, здоров’я, гроші.

Саме на цій руці рекомендується носити прикраси з жовтого металу, причому не важливо, із золота чи родованого срібла. Тому коли ви починаєте нові проєкти, новий тиждень, проводите семінари, воркшопи, одягніть на праву руку прикрасу з жовтого металу.

Ліва рука – це наш інь. Через неї ми очищаємось і через неї ми ділимося зі світом знаннями, ідеями, звільняємося від негативу та хвороб. Є навіть така практика очищення від негативу: коли починається спадний Місяць, треба носити на лівій руці срібну прикрасу – не менш як тиждень.

Срібло, до слова, рекомендується носити, якщо ви доглядаєте за маленькою дитиною. Цей метал робить нас м’якшими, поблажливішими, менш вимогливими.

Срібло – це суто жіноча енергія. Про нього знали ще на зорі цивілізації. Найголовніше, що воно має антибактеріальний ефект і є корисним для організму

2. Обирайте потрібні форму та символ. Вони зчитуються першими

Наприклад, «Древо життя» – найпотужніший родовий оберіг, символ сили роду. Клевер уособлює чотири стихії: воду, повітря, землю, вогонь. Слон – подолання труднощів, силу, мудрість, багатство.

А щодо форми: перстень із зеленим каменем квадратної форми на мізинці допоможе отримувати задоволення від роботи, діяти рішучіше. Перстень із зеленим каменем прямокутної форми на безіменному пальці – для креативності й розширення бізнесу.

Асиметричні форми теж розвивають креативність, це як внутрішній дозвіл порушувати стандарти й догми. Трикутник поєднає кохання, мудрість та істини

3. Зважайте на розташування прикраси. Кожна частина тіла відповідає за певні завдання

Так, прикраси для голови – це наш зв’язок із Всесвітом, символ влади, родовий оберіг, і це не лише прикраси монарших осіб.

Сережки допомагають розкрити наш творчий потенціал та захищають від чужого впливу.

Прикраси для талії запускають сексуальність. Каблучка – найбільший оберіг та провідник енергії, браслети також допомагають простягати енергію через тіло.

Анклет, тобто браслет, одягнений на праву ногу, з жовтого металу – це швидка допомога в реалізації життєвого проєкту.

Кулони, намиста, одягнені в зоні серцевої чакри – це фокусування на цілях, опрацювання почуттів

ПЕРСОНАЛЬНА ЛІТОТЕРАПІЯ

Літотерапія – це наука про вплив мінералів на людину. Вона налічує понад тисячорічну історію, згідно з якою за допомогою каменів можна:

 • покращити стан здоров’я;
 • регулювати настрій;
 • працювати з нав’язливими станами;
 • вдосконалити навички комунікації;
 • захищати себе від негативу;
 • гармонізувати стосунки;
 • залучити до свого життя любов.

З усього розмаїття каменів варто виокремити такі групи:

Камені, які привертають кохання: рубін, гранат, турмалін, сердолік, бірюза, рожевий кварц. До речі, рожевий кварц – це про любов до себе, до життя. На лівій руці він допомагає ділитися коханням зі світом.

Захисні камені: це насамперед онікс, лабрадорит, гранат. Вони захищають нас від чужого впливу, очищають наш простір (особливо гранат), нейтралізують негатив. Гематит посилює внутрішній стрижень. Шерл дає сили вистояти у будь-яких ситуаціях.

Ще цікавий мінерал – лава, та сама лава, яку можна знайти у місцях виверження вулканів. Вона має неймовірну властивість миттєво очищати від будь-якого негативу. Тобто вона практично обнуляє.

Носити прикрасу з лавою рекомендується не менше пів року

Є й суто жіночі камені, наприклад:

 • сердолік не тільки допомагає розсмоктувати кисти, а й розчиняє внутрішні блоки, виганяючи зі свідомості всі “не можна”.
 • нефрит також налагоджує здоров’я жіночих статевих органів і до того ж наповнює чуттєвістю та впевненістю.
 • перли – це про любов до себе, здоровий егоїзм і вміння говорити, що тобі хочеться саме зараз.

Є камені, які допомагають у діловій сфері:

 • малахіт допоможе відшліфувати майстерність та перетворити витрачені зусилля у прибуток.
 • бронзит – його золотаві вкраплення буквально притягують удачу, щасливий випадок і потрібних людей.
 • хризопраз – цей камінь виводить на зовсім новий рівень доходу.
 • чароїт – найпотужніший генератор ідей.

Найголовніше, що камені не «магічать», а змінюють вас, вашу хвилю – ви починаєте думати на іншій частоті, на інших емоціях і під іншим кутом.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Краса у дії: прикраси мають великий вплив на ваше життя

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: