Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Найбільше жінки люблять бути нещасними

Все, що потрібно знати про жінок…

Навіть якщо вони щасливі, вони напружаться і стануть нещасними через: зайву вагу, недостатню вагу, великого носа, вуха, великі пальці, сухе волосся, погану роботу, відсутність роботи, зламаного нігтя, мамонтеня без мами, їм нема чого одягти, їм нікуди піти, їх ніхто не слухає, їх ніхто не розуміє, вони нікому не потрібні і перше місце в топі – їх ніхто не любить.

Це основа світобудови наших жінок. Проти цього немає зброї. Нічого не допомагає.

Будете говорити про любов часто – вони підозріло примружаться і не повірять вам, рідко – будуть думати, що за вами якісь грішки. Тут немає золотої середини.

Доказ любові вчинками ніхто не розуміє, запевняю вас. Все, що ви робите – завжди використовується проти вас. Ваші слова перекручуються.

Я знаю єдиний спосіб врятувати ситуацію.

Жінок треба жаліти

Якщо вона засмучена, не намагайтеся міркувати логічно і говорити їй «тобі треба було зробити так», «тобі треба буде зробити сяк», «не розумію, що тут страшного», «ти така розумна тільки тут на кухні, а там ти мовчиш» і головне, ніколи не говоріть їй – «а я тобі казав!».

Ви все одно не зрозумієте через що саме вона засмучена, як не можна зрозуміти, що всесвіт нескінченний.

Просто пошкодуйте її. Зробити це треба так: мовчки підійдіть до неї, і якщо вона легка – візьміть її на руки, якщо важче – посадіть на коліна, якщо ще важче – сядьте до неї на коліна, дуже хороша позиція – обійми стоячи.

Обійміть її за торс, можна за плечі (ніяких торкань грудей – жалість і сеkc не сумісні!), поцілуйте її в лоб, очі, шию, можна в губи, але якщо ви не їли перед цим борщ.

Якщо вона плаче, акуратно змахніть сльозу пальцем. Не використовуйте серветки і кухонний рушник, вона може подумати, що ви гидуєте.

Якщо вона плаче з соплями, тоді можна використовувати серветку, бігати за хустинкою не треба, тому що поки ви будете бігати, вона почне все по новій.

Тепер ваше обличчя: дуже важливий ваш вираз обличчя. Жінок важко обдурити. І якщо ваше обличчя буде ніби ви з’їли лимон, навіть злизування її сліз – як доказ співчуття, вам не допоможе.

Так. Залежно від ваших захоплень подумайте: як ніби збірна України програла фінал ЧС, у вас зірвалася ооооось така рибина, у вас зірвалася ооооось така угода, ви вчора купили «ягуар» і вам його сьогодні розбили. Якщо нічого не допомагає, подумайте, що у вас… хм .. не вийшло.

Слова: не кажіть їй про любов, вона все одно не вірить. Буде доречно сказати «шшшшш», «все буде добре» і «я з тобою». Все.

Посидьте так хвилин 5. І можете йти у своїх справах. Вона раптом отямиться, схопиться, скаже «що ж я тут сиджу! У мене ж: молоко втекло, брови не щипані, макіяж розтертий».

Ну або просто піде спокійно мити посуд чи їсти…

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Найбільше жінки люблять бути нещасними

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: