Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

Щоб виростити сина Чоловіком

Я зроблю для нього все. Все, що можливо. Але ніколи не забуду про себе.

Хочу, щоб він знав: ніхто не повинен присвячувати йому своє життя.

Щоб виростити сина Чоловіком. Треба постійно наглядати. Тримати руку на пульсі. Спостерігати, не занурюючись. Хоча зануритися дуже хочеться – в м’які щічки і в запах біля вушка. Йому три роки, і від його «мамо, я так тебе люблю» тане серце і плавиться мозок. Легко відволіктись і перестати контролювати.

Я мати, але я і жінка. Перша жінка в його житті. Далі, з усіма іншими, буде так само, як зі мною. Я завжди про це пам’ятаю. Навіть зараз, коли він ще маленький. Особливо зараз, бо потім він не буде пам’ятати чому, потім він буде просто робити. Так чи інакше. Так, як засвоїв. Так, як було можна. Так, як я його навчила.

 • Я хочу, щоб мій син став Чоловіком. Тому я не побіжу за соком для нього, як тільки він попросив. Встань, відклади гру і візьми його сам. Чоловік – самостійний.
 • Я не дам йому їжу зі своєї тарілки, тому що у нього є своя і треба думати про те, що мама теж хоче їсти. Чоловік знає, що його потреби не є пріоритетними, треба зважати на інтереси інших людей.
 • Я не віддам йому останній шматочок шоколадки, тому що є ще я і сестра. Нехай по десять міліметрів, але шоколадку спробують всі. Чоловік піклується про близьких людей.
 • Я не буду прибирати за ним іграшки, навіть якщо він влаштує показові виступи зі сльозами і демонстрацією нещастя. Я не поспішаю, я перечекаю. Чоловік доводить справу до кінця.
 • Я не куплю йому велику цукерку в магазині, якщо він істерикою зібрав навколо себе співчуваючу публіку. Цукерка – це заохочення. Чоловік знає, що нагорода за негідну поведінку не дається.
 • Я вислухаю його засмучу розповідь, але поясню чому він отримав “на горіхи”, коли забрав іграшку в іншої дитини. Але не треба нити і скаржитися. Він повинен зрозуміти, що у кожної дії є наслідки. Чоловік – відповідальний.
 • Я навчу мінятися і домовлятися. І навіть в цьому випадку все може піти не за планом. Він повинен бути готовий до поразок. Чоловік стає сильним, долаючи поразки.
 • Я скажу: «Підіймайся на гірку», навіть якщо вона висока і не за віком. Я постою знизу і підстрахую. Чоловік повинен бути сміливим і брати великі вершини.
 • Я насварюсь і розсерджуся, якщо він порушить мої кордону. Мене треба чути і вчитися зважати на мою територією. Чоловік розуміє, що є простір іншої людини, і він є недоторканним.
 • Я пошкодую, коли він впав і вдарився. Обійму і поцілую. Тому що плакати, коли боляче, не соромно. Чоловік вміє висловлювати емоції.
 • Я буду його лікувати, навчати, розвивати, допомагати, слухати, піклуватися про нього, виявляти тепло і ніжність, цілувати багато, обіймати сильно. Він повинен засвоїти, що близькі – це коли близько. Чоловік вміє любити.
 • Я зроблю для нього все. Все, що можливо. Але ніколи не забуду про себе. Я хочу, щоб він знав: ніхто не повинен присвячувати йому своє життя.

Саме тому, що я безмежно його люблю, мій син виросте Чоловіком. 

Нехай на одного Чоловіка в світі стане більше.

Автор – Лілія Ахремчик

Джерело: volshebno.net

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Щоб виростити сина Чоловіком

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: