Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

3 кнопки “управління” чоловіком

Жінки завжди намагаються намацати у чоловіка ті місця, які допомогли б їм схилити чоловіка на свою сторону. Однак, часто жінки тиснуть не на ті кнопки, при цьому щиро дивуючись, що чомусь все стає тільки гірше. Що ж це за кнопки, які дозволяють управляти чоловіком? Яким чином за їх допомогою витягти з чоловіки його благородство, романтизм і відповідальність?

Чоловік – це господар в хаті, здобувач для сім’ї, люблячий чоловік, хороший тато … Психологи порівнюють його з сольним інструментом в духовому оркестрі – трубою. Цей інструмент характеризується шляхетним і величним, тим, що створює гордий звук. Якщо музикант умілий, то ця труба виконує ту мелодію, яка принесе задоволення. А на трубі всього три кнопки …

Як управляти чоловіком?

Кнопка 1

Головне для будь-якого з чоловіків – довести, що він кращий за інших, розумніший, сильніший, благородніший … Навіть якщо він про це ніколи не говорить, то все одно буде радий почути подібне з вуст коханої жінки. Захоплюйтеся чоловіком.

Чоловіки також люблять компліменти, хоча зовні вони це мало проявляють.

Тому якщо чоловік оцінений в суспільстві, успішний в роботі або бізнесі, а вдома на нього чекають постійні крики і закиди, то нічого доброго з цього не вийде, швидше за все такий чоловік вас кине або заради алкоголю, або, що ще гірше, – заради іншої жінки.

Кнопка 2

Чоловіки люблять, коли до них йдуть за порадою. Тому не бійтеся зайвий раз в будь-якій справі порадитися з вашим коханим. Фраза «Милий, я хотіла з тобою порадитися і вирішити …» принесе йому чимале задоволення і задоволення власного «я». Покажіть, що хочете покровительства свого чоловіка, і він буде вашим.

Але не перестарайтеся в цій справі. Показати, що ви хочете перекласти всю відповідальність з вас на нього не варіант. Покажіть, що у вас є рішення і своя точка зору, але все ж ви хочете порадитися і прийняти спільне рішення.

Кнопка 3

Для чоловіка важливо відчути також успіх в сексі. Якщо тут все в порядку, він на сторону не піде. Він любить, щоб жінка показувала, що вона його хоче, це збуджує його. Не дивуйтеся, якщо після сексу почуєте питання, чи добре вам з ним було. Відповідь на це питання зміцнює в чоловікові його впевненість. Відповідайте йому, що він найкращий. Цього буде досить.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
3 кнопки “управління” чоловіком

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: