Про жіноче відверто та з гумором!
Цікаво

Темна сторона чоловіків різних знаків Зодіаку

Усі ми з вами далеко не ангели. Проте, чи залежить якась окрема негативна риса нашого характеру від знаку Зодіаку?

Овен

Ці чоловіки – справжні “барани” не тільки за гороскопом, а й у житті. Їх неймовірна впертість в поєднанні з небаченою агресією здатна руйнувати все на своєму шляху. При цьому самих себе вони зараховують  до вимираючої категорії чоловіків під назвою “справжній мужик”

Телець

На перший погляд, Телець не має нічого спільного з тими мерзотниками, які розбивають жіночі серця своєю черствістю і грубістю. Цей турботливий і врівноважений татко завжди заспокоїть і захистить вас. Спочатку це може зачаровувати, але варто вам спробувати відстояти свою самостійність, Телець негайно ж придавить вас своїм авторитетом, ще й прочитає моралі…

Близнюки

Цей чоловік не має наміру заводити з вами серйозні стосунки. Моногамія – не просто нудно, це гнітюче, болісно і безглуздо. В глибині душі він просто боїться, що ви дізнаєтеся його справжню натуру, тому навіть після весілля він буде тримати вас на відстані, як свою знайому.

Рак

Шукають жінку-матір, яка буде піклуватися про нього, облаштовувати його побут і емоційну складову життя. А він за це просто буде собою: примхливим, егоїстичним, скромним і глибоко вразливим хлопчиком. До речі, в комплекті з цим чоловіком ви обов’язково отримаєте всюдисущу свекруху.

Лев

Самозакоханий, егоїстичний, але такий гарний! Цих чоловіків не можна не помітити: їх появі в суспільстві передує бій барабанів, а самі вони неодмінно купаються в світлі прожекторів і випромінюють божественне сяйво.

Діва

На перший погляд, це спокійний і скромний хлопець, але під маскою нешкідливого сусіда ховається серійний вбивця. Він вивчить ваші звички під мікроскопом, і благослови вас Господь, якщо він з’ясує, що ви не витерли пил за телевізором під час прибирання.

 Терези

Він нерішучий і ранимий, тому запросити вас на побачення – для нього вже величезний подвиг. Він вічно стривожений і стурбований чимось. Крім того, ці поверхневі люди настільки переймаються собою, що їм абсолютно наплювати на ваші моральні принципи, переконання та інтереси.

Скорпіон

Сильний, мовчазний і владний чоловік, Скорпіон здається ідеалом більшості жінок. Прекрасні дами штабелями падають до ніг цього некоронованого принца. Але у відносинах Скорпіон вип’є з вас всі соки, як справжній граф Дракула.

Стрілець

Стрілець – головний герой всіх безглуздих ситуацій, епіцентр проблем і негараздів. Не дивно, адже цей хлопець спочатку робить, перш ніж встигне подумати. Його пристрасна і дієва натура постійно вимагає зміни декорацій.

Козеріг

Цей солідний і упевнений в собі чоловік серйозно ставиться до відносин. Він взагалі до всього ставиться зі смертельною серйозністю. Шлюб для нього – вигідна угода, мета якої – подвоїти свій матеріальний стан, тому, перш ніж запросити вас на побачення, він обов’язково перевірить, наскільки ви спроможні матеріально.

Водолій

Якщо ви назвете Водолія мерзотником, він, мабуть, погодиться з цим. У його розумінні кожна думка гідна права на життя і навіть поваги. Це багатогранна і глибока особистість, тому маніпулювати Водолієм у вас не вийде. Його ідеологія – це протиріччя і бунт. Вміє перекрутити будь-яку ситуацію так, що все одно виявиться правий.

Риби

Ці мерзотники – патологічні брехуни. Брехня вилітає з їх рота, варто їм тільки відкрити його. Знаючи цю свою особливість, вони намагаються бути небагатослівними, що надає їм ореол якоїсь загадковості. Ці чоловіки в більшості випадків – те, що ми звикли називати типовим невдахою.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Темна сторона чоловіків різних знаків Зодіаку

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: