Про жіноче відверто та з гумором!
Цікаво

Як миритися після сварки з чоловіками різних знаків Зодіаку!

Астрологи запевняють, що з різними знаками Зодіаку потрібно миритися по-різному. Давайте дізнаємося про це детальніше.

Всі люди різні, і до всіх потрібен особливий підхід. Якщо ви посварилися з партнером, не поспішайте йому надзвонювати і ридати в трубку. Можливо, це тільки погіршить відносини з ним.

Астрологи запевняють, що з різними знаками Зодіаку потрібно миритися по-різному.

Давайте дізнаємося про це детальніше.

Овен
Овен – мабуть, самий необразливий знак Зодіаку і якщо вам вдалося з ним посваритися, значить, ви його довели. Дрібні промахи Овни прощають досить легко, а ось великі … Не переживайте, навіть до таких впертих можна знайти підхід. Згадайте, що найбільше цінує в людях ваш улюблений? Правильно, надійність! Дайте йому зрозуміти, що ви не збираєтеся зраджувати йому. Нехай він знає, що на вас можна покластися при будь-яких обставинах.

Телець
C Тельцями помиритися – то ще те випробування! Тельці – консерватори і будь-яка зміна дуже болісно позначається на їхньому житті. Якщо ви примудрилися потрапити до них у немилість, налаштуйтеся на довге примирення. Якщо вам дорогий Телець, ви повинні бути дуже і дуже поступливі. Намагайтеся все робити ідеально. Якщо вже ви зіпсували відносини, то, будьте ласкаві, постарайтеся вибратися з цього глухого кута. За умови, звичайно, що ваша вина в сварці є.

Близнюки
Сварка з Близнюками теж не несе нічого хорошого. Іноді, їх гнів може бути таким сильним, що друга сторона думає: “А чи не час з ним розлучитися? Тим більше він зовсім не йде на зустріч “. Не поспішайте, придивіться до представника цього знака Зодіаку. Спробуйте відчути його настрій. Якщо він не в дусі, не лізьте. Якщо бачите, що йде на контакт, намагайтеся потихеньку позбавлятися від холодності між вами. Головне в цій справі – не поспішати! Близнюки терпіти не можуть, коли на них тиснуть.

Рак
Головне у відносинах для Раків – це уважність їх партнерів. При цьому вони дуже довго звикають до людей і не відразу йдуть на контакт. І тільки уявіть, Рак звик до вас, а ви бац! взяли і посварилися з ним. Всі ваші зусилля по налагодженню відносин коту під хвіст. “Наша пісня гарна й нова, починаймо її знову!” Не поспішайте, не залякуйте партнера. Повільно, але вірно він відтане і знову зможе вам довіряти.

Лев
Леви – ті ще егоїсти і нарциси, і якщо між вами виник розлад, значить, він викреслив вас зі свого життя. Ні, не назавжди, але, щоб він знову звернув на вас свій царствений погляд, вам доведеться гарненько попрацювати. Даємо підказку: Леву важливо, щоб його партнер цілком і повністю поділяв з ним його захоплення. Ось і думайте, що найбільше любить ваш Лев.

Діва
Діви – затяті перфекціоністи. Все в їх житті повинно бути ідеальним (хоча б на вигляд). Тому Діви усіма силами намагаються уникнути сварок. Якщо ж розлад стався, то з вашої вини! По крайній мірі, Діва буде думати саме так. Щоб помиритися з цим знаком Зодіаку, потрібно не налягати на Діву, а сфокусуйтеся на собі. Серце Діви розтане, якщо вона побачить, що ви намагаєтеся викоренити свої недоліки на благо ваших відносин. Дайте зрозуміти, що подібного більше не повториться.

Терези
У Терезів повинен бути план. У тому числі план примирення. Щоб не ворожити – розмовляйте з ними. Вони це дуже люблять. Може навіть скласти план, згідно з яким ваші відносини після даної сварки вийдуть на кардинально інший рівень. Терези це оцінять. Крім того, якщо Терези побачать, що ви готові до примирення, вони теж зроблять крок назустріч. Адже, в усьому повинен бути баланс, на їхню думку.

Скорпіон
Скорпіони спалахують через дрібниці, а вже серйозні проблеми здатні пробудити цілий вулкан. Тут важливо діяти правильно. Спочатку перечекайте, поки ураган вщухне. Якщо від Скорпіона немає ніяких дій, починайте ворушитися самі. Не кваплячись і без зайвих емоцій поясніть свою позицію. Підкресліть, що в стосунках ви чекаєте розуміння, любові, злагоди. Проблеми завжди будуть виникати на життєвому шляху. Ваша спільна задача – розробити стратегію, яка допоможе зберегти і зміцнити ваші відносини.

Стрілець
Стрілець – один з найбільш миролюбних знаків. Він все прощає до пори до часу. Якщо у вашій парі стався розлад, то Стрілець мовчки збере речі і піде. Не можна сказати, що його неможливо буде повернути. Але доведеться докласти зусиль. Якщо ви насправді цінуєте ці відносини, то дайте зрозуміти Стрільцю, що ви дорожите ним. Доведіть, що ви вже інша людина і більше не допустите подібного в ваших стосунках. Не гарантовано, але, можливо, Стрілець повернеться.

Козеріг

Козеріг схожий в цьому плані на Стрільця. Йдучи, він спалює мости. Але з ним ще складніше помиритися. Нескінченна біганина за Козерогом не принесе ніяких плодів. Вам потрібно кардинально змінитися. Зробіть так, щоб Козеріг дізнався – ваше життя цікаве і без нього. У вас свої захоплення та інтереси. З його відходом ваше життя стало навіть кращим. Якщо у Козерога ще залишилися до вас почуття, то він повернеться.

Водолій
Відносини з Водолієм відновити складно, але можна. Робити це потрібно поступово і не поспішаючи. Уявіть, що є дві шальки терезів. З одного боку – образи, з іншого – позитивні емоції. На момент сварки образи переважують. Щоб привернути до себе Водолія знову, вам потрібно зробити так, щоб чаша з позитивом істотно переважує іншу. Але, як ви розумієте, від образ вже нікуди не дітися, і Водолій буде пам’ятати про них.


Риби
Риби терпіти не можуть переслідувань і тиску. Якщо у ваших стосунках все погано, відстороніться. Згадайте про свої захоплення та інтереси. Дайте Рибі вдихнути на повні груди самостійно. Але не забувайте час від часу нагадувати про себе. Але робіть це акуратно і більше цікавтеся життям Риби. При цьому давайте зрозуміти, що все у вашому житті прекрасно. Турбота і відстороненість (парадокс!) дадуть свої плоди.

За матеріалами

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Як миритися після сварки з чоловіками різних знаків Зодіаку!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: