Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

Справжнє кохання можливе лише тоді, коли ви не боїтеся втратити партнера

Але іноді трапляються речі, які дуже складно пояснити: наприклад, коли добра та мила дівчина з хорошої сім’ї, дитинство якої було досить приємним й безхмарним, обирає собі в партнери безумовного соціопата, після чого має справу з проявами його найтемніших сторін особистості. Неначе хтось зверху вирішив, що її життя було надто легким та приємним, і їй просто необхідно побувати на дні.

Для багатьох жінок хворобливі й травматичні стосунки та пов’язаний з ними життєвий досвід є частиною того, що сформувало їх особистість і характер. Дивно, наскільки деякі жінки здатні принижувати й ображати самі себе обираючи людину, до якої, здавалося б, вони не повинні б підходити й на гарматний постріл.

Психологи вважають, що наших перших партнерів ми обираємо фактично мимохіть – наша підсвідомість вважає їх привабливими, ґрунтуючись на тих шаблонах й динаміці, які ми ввібрали в дитинстві у власній родині, а також на певних генетичній схильності. І часом все це буває більш ніж очевидно.

А пройшовши через все це, вони починають ненавидіти чоловіків в цілому, розчаровуються в коханні й втрачають віру в людство. Лише з плином часу (й це не факт) вони починають усвідомлювати, що насправді справа не в тому, що всі чоловіки насамперед гади й сволочі. Що справа взагалі не в чоловіках. Справа в них.

Більшість з цих жінок недостатньо люблять й цінують себе. Саме тому вони дозволяють токсичним партнерам обливати їх брудом й витирати об себе ноги.

Крім того, дуже багато жінок шалено бояться залишитися одні. Вони можуть бути сильними й незалежними, володіти власним житлом, автомобілем й чималими заощадженнями, й все одно вважати, що їм чогось бракує, що їхнє життя буде справжнім й повноцінним лише тоді, коли його хтось «доповнить» – хто завгодно, аби ця людина заглушила страх самотності.

Так, мозок намагається знайти виправдання тому, чому ви так прив’язалися до цієї людини, не дивлячись ні на що, й найчастіше йому вдається переконати вас в тому, що все це тому, що ви його кохаєте. Але насправді це не кохання. Зовсім не кохання. Це не більше, ніж прив’язаність. Страшна й важка любовна прив’язаність. З нею ви завжди відчуваєте себе так, мов у пеклі – неважливо, разом ви чи нарізно.

Справжнє кохання можливе лише тоді, коли ви не боїтеся втратити свого партнера. Так, вам може бути сумно без нього, ви можете відчувати себе самотньо, коли його немає поруч…
Відчуйте впевненість в собі й власних почуттях, коли ви звільнитеся від підсвідомого божевілля, то зрозумієте, що вам зовсім необов’язково страждати, й в цьому немає жодного сенсу.

Ви завжди можете відмовитися від болю, замінивши його чимось іншим. Чимось таким, що принесе радість й задоволення. І коли ви зробите цей вибір свідомо, припините дозволяти страху управляти вашим життям. Над вами більше не буде владний ні страх залишитися одній, ні страх невідомого, ні страх, що вас кинуть, ні інші страхи.

Коли ви опускаєтесь на саме дно, розуміючи, що нижче падати вже нікуди, й починаєте свій довгий шлях вверх, у вас не залишається жодної справжньої причини знову обрати залежність.

Знаю, це простіше сказати, ніж зробити, тому що змінити глибоко засілі в підсвідомості переконання й шаблони дуже непросто. Але… але ви повинні це зробити.

Так, це може забрати у вас багато років, й всі ці роки ви, цілком можливо, проведете на самоті. Але це єдиний спосіб розірвати порочне коло, яке раз у раз затягує вас в токсичні відносини, хоча насправді ви гідні більшого. Після того, як ви зробите перший крок, розійшовшись з чоловіком, який перетворює ваше життя на пекло, то неодмінно вступите в фазу «ломки» наповнену емоційними стражданнями, які часом можуть бути дуже болючими. Якщо ви розумієте, що не в змозі впоратися з цим, зовсім не обов’язково робити це в самостійно – зверніться до психолога або психотерапевта. Вони допоможуть.

І ніколи не забувайте про те, що ваша основна мета – стати дорослою, незалежною та самодостатньою жінкою. Якщо після періоду болю та мук настане мирне й гідне життя, воно цілком варте того, щоб потерпіти

 

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Справжнє кохання можливе лише тоді, коли ви не боїтеся втратити партнера

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: