Про жіноче відверто та з гумором!
Думки, Цікаво

Як завоювати будь-якого чоловіка за 12 хвилин. Інструкція для жінок

Ще у далекому 1968 році американський лікар Кеннет Купер розробив декілька тестів, які мали б перевірити витривалість солдат всього лиш за 12 хвилин. Цей час став дійсно символічним і зараз йому придумали нове застосування.

Так компанія АХА провели власний експеримент, у якому брало участь дві тисячі пар. Результати вразили усіх: насправді 12 хвилин цілком достатньо, щоб зацікавити партнера.

Отже, от чітка інструкція жінкам, як заволодіти партнером всього лиш за 12 хвилин:

1:00 хвилина. Усмішка
Насправді, вираз «любов з першого погляду» насправді можна назвати зовсім по-іншому як «любов з першої усмішки». Увагу більшості чоловіків привертає не жіночий погляд, а її посмішка.

2:00. Зовнішність
Звичайно, ваша душа — важливий компонент в стосунках, але чоловіки в першу чергу звертають увагу на зовнішність. Жінка має бути доглянутою, оскільки брудна голова чи неприємний запах одразу відштовхне від вас партнера.

3:00. Синестезія
Згадайте тільки собаку Павлова, у якої світло лампочки асоціювалося одразу з їжею. Люди реагують на різні подразники на інстинктивному рівні. Тому щоб спокусити партнера, використовуйте гарні аромати, комфорт та приємні смаки.

4:00. Візуальний контакт
Після посмішки обов’язково дивіться співрозмовнику в очі, адже це також важливий момент. Зоровий контакт допомагає партнеру зрозуміти, що ви в ньому також зацікавлені.

5:00. Тембр голосу
Не усім жінкам пощастило володіти спокусливим тембром голосу. Але його можна моделювати самостійно, адже саме голос також спокушує партнера.

6:00. Три питання
Тепер потрібен діалог. Однак варто забути про такі примітивні питання, як: «Ким ти зараз працюєш?», «Як пройшов твій день?» або горезвісне «Про погоду». Щоб зацікавити партнера і самій дізнатися про нього більше, спитайте щось таке, що може визначити вашу сумісність: «Тобі подобаються фільми жахів?», «Ти коли-небудь подорожував поодинці?», «Було б здорово залишити все і жити на кораблі?», «Який інгредієнт ти додав би до піци?» .

7.00. Whatsapp?
Чоловіків дуже дратує, коли їх супутниця постійно відривається від розмови на звуки телефону. Тому краще розв’язувати всі питання ще до романтичного вечора і вимкнути звук.

8:00. Лестощі
Ні в якому разі не можна використовувати нещирі компліменти, адже це одразу помітно. Або говоріть щиро, або промовчте, щоб не скласти враження фальшивої людини.

9.00. Робоча співбесіда
Найчастіша помилка на першому побаченні – коли спілкування перетворюється в сухий діалог, схожий на співбесіду. Уникайте питань, на які можна відповісти однозначно. Вибирайте репліки, які допоможуть партнеру розкритися.

10.00. Швидкість
Швидкість, з якою чоловік впускає у своє життя нову жінку, за статистикою, набагато нижча, ніж у партнерки. Не квапте події і не робіть нічого надто швидко! Жінка має поводитися поступово.

11:00. Жарт
Почуття гумору зробить атмосферу на побачені більш комфортною та невимушеною. Правда, слід дуже обережно жартувати, щоб не задіти почуття чоловіка.

12.00. Другий шанс
Чоловіки ставляться до жінок лояльніше. Тому навіть якщо жінка допустилася фатальної помилки, вони, швидше за все, дадуть їй ще другий шанс. Тому не проґавте його

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Як завоювати будь-якого чоловіка за 12 хвилин. Інструкція для жінок

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: