Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

Фрази які гарантовано заведуть будь-якого чоловіка

Для танцю, як відомо, потрібні двоє. І це стосується всіх “танців” в світі, включаючи тих, що відбуваються між двома за закритими дверима. Єдине, що може стати перешкодою на шляху до красивого і запальному “танго” – коли один не готовий. Чи не перейнявся, що не налаштувався на хвилю своєї другої половинки. Буває так, що він хоче, а вона – просто лід. А буває навпаки – вона налаштувалася, а він – ні.

Для того, щоб створити йому настрій, буває досить однієї фрази, яка заведе його і змусить зрозуміти, що у вас є на нього далекосяжні плани.

Отже, що ж це може бути?

1. Похвала його фізичних достоїнств

Причому не обов’язково потрібно хвалити саме чоловіче “его”. Його прес, його м’язи, його руки – все це теж дуже пестить слух чоловіки. Багатьом подобається чути компліменти на адресу своїх сідниць. У будь-якому випадку головне – бути щирою. Якщо вам подобається якась частина тіла вашого улюбленого, вона вас заводить – чому б і ні?

2. Спогади або передчуття близькості

Тут вистачить фраз типу “А пам’ятаєш, улюблений, як ми робили це на пляжі в …” або “Я представляю себе в твоїх сильних і ніжних руках і просто таю від цього”. Він налаштуватися на потрібний лад.

3. Фантазії

Чоловіки зізнаються, що їм подобається, коли їх дівчата фантазують на цю тему. Головне – не переборщувати і орієнтуватися на переваги улюбленого. Щоб не повалити чоловіка в шок або викликати, наприклад, злість або огиду.

4. непристойні

Ну є таке у них. Деякі представники сильної половини людства просто мліють як березневі коти, якщо улюблена говорить на вушко грубо і різко що-небудь брудне. Але, як то кажуть, на смак і колір.

5. Особливі слова

Їх присутність у вашій фразі дасть недвозначно зрозуміти вашому партнерові, що ви хочете більшого, ніж просто обійняти і поцілувати його. А це спрацює як ключ запалювання.

Ну, наприклад, якщо улюблений у вас – трудоголік, можна підійти ззаду, коли він працює, обійняти і прошепотіти щось на кшталт: “Чи варто приділяти стільки уваги кар’єрі, якщо є речі, котрі доставляють набагато більше насолоди?”

Ось список слів, які допоможуть налаштуватися на потрібний лад: насолода постіль кайф тіло жадання пристрасть задоволення блаженство бажання порушення ласка

Найголовніше – не боятися йому про це сказати. Не боятися говорити з ним про те, що хочеться вам особисто і коли вам цього хочеться.

Чоловіки це цінують. Вони цінують ту, яка здатна розпалити в них бажання, але ще більше вони цінують, коли їм довіряють. А ви хочете довірити в його руки себе (за власною ж ініціативою). Потужний афродизіак, що й казати!

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Фрази які гарантовано заведуть будь-якого чоловіка

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: