Про жіноче відверто та з гумором!
Цікаво

Як висловлюють свої почуття чоловіки різних знаків Зодіаку

Астрологи проаналізували особливості поведінки чоловіків різних знаків зодіаку і склали опис того, як вони поводяться, якщо жінка подобається їм насправді. Отже:

Овни. Представники цього знака часто нетерплячі, люблять отримувати все і відразу, ненавидять чекати. Але для дівчини своєї мрії зроблять виняток – не будуть квапити події, постараються створити для вас двох оазис затишку і спокою.

Тельці. Якщо Тельцю подобається бути з тобою, він не пошкодує сил, щоб це показати. Він відповідатиме на твої смс відразу ж, не витримуючи паузу, а якщо побачить тебе в натовпі людей, скажімо, в метро, то не посоромиться підбігти і міцно обійняти. Вони сповнені енергії і ніколи не втомляться дивувати кохану.

Близнюки. Чоловіки-близнюки дуже енергійні, винахідливі, але в той же час хитрі. З ними ніколи не буває нудно, а свою прихильність вони демонструють тим, що весь час намагаються розсмішити обраницю.

Раки. Лояльний і турботливий знак. Якщо ти йому подобаєшся, він дасть тобі про це знати так, щоб ні у тебе, ні у оточуючих не залишилося сумнівів. Ти ніколи не будеш сумувати чи плакати від образи поруч з чоловіком-Раком.

Леви. Вони впевнені і амбітні, тому не натякають, а кажуть як є. «Ти мені подобаєшся», – скаже він тобі і не збреше.

Діви. Люблять все аналізувати, приходять на допомогу, на них можна покластися буквально у всьому. Вони не настільки прямі, як Леви, тому показують свою симпатію дотиками і емоційними жестами. Такі чоловіки дуже спостережливі і зможуть розповісти про тебе багато нового, якщо закохаються по-справжньому.

Терези. Ідеалісти, які ненавидять сварки і конфлікти. Їх оптимістичний погляд на життя допомагає не тільки їм – вони всіляко намагаються підняти самооцінку жінці, яку люблять.

Скорпіони. Дуже пристрасні хлопці. Крім того, вони всіляко намагаються зробити партнерку щасливою, тому, як і Близнюки, будуть смішити і розважати її чи не кожен день.

Стрільці. Незалежні, люблять пригоди. Свою прихильність демонструють за допомогою матеріальних речей, будь то покупка розкішного букета або похід в найдорожчий ресторан. Крім того, наважуючись на відносини зі Стрільцем, ти стаєш його напарницею в різного роду авантюрах, так що нудьгувати тобі точно не вдасться.

Козероги. Представники цього знака відрізняються недовірливістю, але як тільки він почне радитися з тобою або проявляти інші ознаки лояльності, знай: це любов. Їм важливо знати, що на тебе можна покластися – якщо це так, вважай, що ти його завоювала.

Водолії. Вони розумні і чарівні від природи. Демонструють свої почуття за допомогою слів, а не дій. Якщо ти подобаєшся представнику цього знака, готуйся любити вухами – ви будете розмовляти багато, довго і про все.

Риби. Риби вкрай чутливі. Найчастіше іншим складно розгадати почуття Риб, але якщо він закохується, то закохується по-справжньому. Чекай бурхливих сварок, пристрасних примирень і романтики, як у Шекспіра.

За матеріалами: www.cosmo.com.ua

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Як висловлюють свої почуття чоловіки різних знаків Зодіаку

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: