Про жіноче відверто та з гумором!
Цікаво

Чоловіки цих знаків Зодіаку точно знають, чого хочуть жінки

Насправді це дуже складно, адже жінки самі не знають, чого хочуть.

Такі чоловіки відрізняються вірністю, вони завжди готові допомогти, ходять з коханою по магазинах і навіть знають, коли замовкнути і не чіпати, а коли пора влаштувати емоційний струс і «сімейний концерт». Їх вчинки завжди виправдані і до місця, а часом роблять краще, ніж очікувала від них кохана. В якій галактиці такі чоловіки існують — невідомо, але зірки стверджують, що вони точно є.

Астрологи розповіли, під якими знаками Зодіаку найчастіше народжуються чоловіки, які знають, чого хочуть жінки.

Раки

Чоловіки-Раки дуже чуттєві, романтичні і в цілому дамські угодники. Вони обожнюють розмовляти до ранку, проводити час разом, влаштовувати несподівані сюрпризи, навіть прибирати по будинку допоможуть, якщо їх гарненького попросити.

У цих чоловіків стратегія підкорення жінки наступна: спочатку вони створюють картинку ідеального принца, вживаються в образ, входять в довіру, слухають, чого ж хоче їх благовірна, все роблять, як хочуть жінки, а в кінці, щоб не здаватися підкаблучником, беруть і влаштовують драму. Ці чоловіки вважають, що всі відносини повинні бути побудовані на довірі, взаєморозумінні, підтримці, чесності та інших якостях, що належать до «високоморальним».

Вони можуть створити ідеальне життя будь-кому. Однак є одне але — характер Раків зможе витримати не кожна жінка, якщо вам потрібен холоднокровний, черствий егоїст, цинік і лицемір, то не варто наводити безлад у тонкій душевній організації Раків.

Близнюки

Чоловіки-Близнюки чудово зчитують настрій жінок, вони знають, чого ті хочуть, як до них ставитися краще, що говорити і як зробити. Але Близнюки здебільшого байдужі до бажань інших, якщо тільки відносини з людиною не любовні або не дружні. Близнюкам все одно, чого від них хочуть, що очікують, зате якщо закохуються, стають найкращим другом, товаришем, помічником, компаньйоном.

Більше того, це один із тих типів чоловіків, які не бояться відповідальності і спокійно можуть пов’язати своє життя з жінкою, у якої п’ятеро дітей від двох попередніх шлюбів. Найголовніше, якщо жінка хоче, щоб чоловік-Близнюк був слухняним, то не можна обмежувати його свободу.

Терези

Чоловіки, які народилися під цим знаком Зодіаку, можуть отримати будь-яку жінку і стати її вірним пажем. Але тут не буде гарної казки про те, що вони випадково зустрілися і полюбили один одного.

Якщо жінка будує відносини з Терезами, то вона не повинна сумніватися в їх любові, адже Терези вибирали її дуже і дуже довго. Обравши другу половинку, вони будуть повністю впевненими в ній. А ще жінці дуже пощастить з ними, оскільки несподіваних неприємних сюрпризів вони не влаштують.

До речі, щоб стосунки склалися міцними, необхідно запастися терпінням.

Скорпіони

Попри те, що чоловіки-Скорпіони люблять владу, це їм не заважає користуватися своєю здатністю «розуміти» жінок, тільки використовують вони її на догоду собі. Тому досить часто сприймають свою жінку в якості жертви. У них є дар передбачати поведінку і передбачити вчинки. Дуже корисне вміння в сімейному житті, яка дає можливість проаналізувати, що краще зробити в конкретній ситуації і не накликати біду.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Чоловіки цих знаків Зодіаку точно знають, чого хочуть жінки

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: