Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

Не дозволяйте собі бути зручними для тих, хто не дорожить вами

Не вступайте в неповноцінні стосунки, де ваше серце належить тому, хто любить вас лише зрідка. Не давайте цій людині займати місце у вас в голові і серці. Не допускайте, щоб думки про неї змушували вас всю ніч крутитися в ліжку. Не дозволяйте повідомленнями без відповіді відволікати вас від реального життя, наповненого небайдужими до вас людьми. Не закохуються без тями в того, хто ніколи не збирався прийти до вас на допомогу в скрутну хвилину.

Не варто бути з ним, коли це потрібно тільки йому. Не вступайтесь за нього, тому що ви не заслужили бути з хлопцем, який приходить до вас, лише коли йому самотньо. Ви заслуговуєте на те, хто дорожить кожною проведеною разом миттю.

Вам може подобатися піклуватися про когось, але якщо ви потрібні цій людині, коли це зручно тільки їй, то ви не цінуєте свій час. Вам потрібен той, хто пройде разом з вами через всі тьмяні, нудні, важкі і складні періоди в житті, тому що без падінь злетів не буває.

Вам потрібен той, хто буде поруч, коли вас долають переживання – той, хто розуміє і не намагається применшити їх або «виправити» вас. Вам потрібен той, хто буде поруч після закінчення огидного дня на роботі, коли вам просто хочеться кричати – той, хто заспокоїть вас і скаже, що все буде добре. Вам потрібен той, хто виявиться поруч, коли вам захочеться нічних пригод і сміху до кольок у животі – той, хто дасть вам все це і буде сміятися точно так же.

Вам потрібен той, хто буде поруч як в темні, так і в світлі часи, тому що в іншому випадку вам не варто витрачати на нього ні хвилини свого часу.

Ви більше, ніж просто зручна людина, і заслужили щось більше, ніж поверхнева любов хлопця, який вас не цінує.

Ви не просто один з доступних варіантів. Ви зовсім не зручна. Ви не та, хто просто заповнює чиюсь порожнечу. Ви прекрасна, щира і повна життя жінка, яка заслуговує бути з тим, хто буде цінувати це вище всіх інших ваших якостей.

Вас не дуже багато і не занадто мало, ви любите не дуже сильно і відчуваєте не надто багато, вам не потрібно змінювати в собі абсолютно нічого, щоб комусь сподобатися.

Ваші думки та емоції важливі і мають значення, а будь-який, хто стверджує зворотне, не заслуговує вашого часу.

Ви можете піклуватися про когось, але якщо він продовжує утримувати вас на задньому плані і приходить лише тоді, коли це зручно йому, значить настав час попрощатися і почати рухатися далі, тому що в противному випадку ви заважаєте собі зустріти того, хто дійсно захоче пройти з вами крізь вогонь і воду. Того, хто захоче погладити вас по спині, коли ви плачете, потримати вас за руку, коли ви йдете по вулиці, поцілувати вас на людях, підспівувати з вами пісні з радіо і щоранку прокидатися поруч, не приховуючи від вас свої недоліки і вади. Ви – чиясь мрія, і триматися за того, хто не відповідає вам взаємністю, це все одно що примушувати себе страждати.

Вам потрібен той, хто буде поруч, як і ви свого часу були поруч для нього. Вам потрібен той, хто зробить все можливе, щоб ви відчули себе особливою, як це робили ви. Вам потрібен той, чиї почуття будуть настільки ж глибокі і пристрасні, як і ваші.

Цій людині може здаватися, що вона вам ідеально підходить, але той, кому дійсно судилося бути з вами, не стане змушувати вас чекати цілими днями, перш ніж відповість на ваше повідомлення. Ідеальний партнер дзвонить не тільки коли це зручно йому. А ще з ним ви будете почувати себе особливою, а не порожньою, зломленою і марною.

Ви заслуговуєте щиру любов того, хто ставить вас на перше місце. І ви обов’язково його знайдете. Ця людина подарує вам стільки ж любові, скільки ви нескінченно даруєте оточуючим. Але спочатку потрібно позбутися від тих, хто ніколи вами не дорожив

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Не дозволяйте собі бути зручними для тих, хто не дорожить вами

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: