Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

9 якостей жінки, яку хочуть всі чоловіки, не пов’язаних з її зовнішністю

Справжня жінка знає, що краса повинна бути не тільки зовнішньою, але й внутрішньою. Ідеальна жінка не прагне бути кращою за інших, тому що немає нічого прекраснішого, ніж залишатися собою.


Ідеальна жінка має 9 якостей, які роблять її привабливою і цікавою в очах оточуючих.


1. Доброта.

Нехай це і базова вимога, але саме доброта дозволяє відчувати радості життя і бачити в усьому позитивні сторони, а не харчуватися негативом.


2. Почуття гумору.

Куди ж без цього? Все повинно бути в міру, тому головне не переборщити. Чоловікам завжди приємно, коли жінки розуміють їхні жарти!

3. Пристрасть і енергійність.

Ніхто не любить зануд! Ідеальна жінка завжди бадьора і сповнена енергії. Вона знає, коли доречно бути пристрасною з чоловіком, а коли краще виплеснути ці емоції в спортзалі або в занятті улюбленою справою.


4. Дружелюбність.

Людина ніколи не буде хорошою і доброю, якщо буде самотньою. Саме тому важливо мати своє коло спілкування. Нехай це буде одна подруга, зате найкраща!


5. Самоповага.

Важливо пам’ятати, що в будь-якій ситуації потрібно мати почуття власної гідності і гордості. Ніхто не має права принижувати вас! Ідеальна жінка знає собі ціну.

6. Сексуальна впевненість.

Навіть якщо вона не все вміє в ліжку, то все одно готова спробувати. Ідеальна жінка нізащо не здасться нудною, тому що вона впевнена в собі і готова на експерименти.


7. Емоційна зрілість.

Її ще називають емоційним інтелектом. Саме він дозволяє людині виглядати не просто розумною, а мудрою в очах оточуючих. Емоційна зрілість свідчить про те, наскільки ви взагалі пристосовані до самостійного або сімейного життя.


8. Рішучість.

Ідеальна жінка вміє приймати рішення, а це дійсно дуже важливо! Вона не витрачає час на сумніви.


9. Чесність.

Як з собою, так і з тими, що оточують. Будучи чесною, ви позбавите себе від мук совісті і сумнівів

Якщо ви володієте цими якостями і вміннями, то вже точно можете бути спокійні за свій характер. Ви ідеальна жінка, яка легко справляється з будь-якими життєвими перешкодами!

Джерело

 

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
9 якостей жінки, яку хочуть всі чоловіки, не пов’язаних з її зовнішністю

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: