Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

Чого ж насправді хочуть жінки? Мудра притча, а мораль взагалі – просто чудова!

В одному з боїв король Артур потрапив в полон. Довгий час він перебував у ув’язненні, але через деякий час над ним зглянулися і вирішили відпустити. Але з умовою, що він відповість на одне питання… Якщо ж він не відповість на питання, то буде засуджений до страти.

Королю Артуру поставили запитання: Чого ж насправді хочуть жінки?

Король провів більше року в пошуках відповіді на це питання. Були опитані всі жінки королівства від малої до великої. Коли Артур зовсім Артур, у нього раптом з’явився нова надія. Йому розповіли, що одна стара відьма знає відповідь, але натомість вона може запросити дуже багато.

Так і сталося. Відьма захотіла, щоб кращий лицар королівства взяв її за дружину.

 

Артур був в повній розгубленості. Хіба він міг змусити кращого друга одружитися на старій, беззубій і жахливій ​​відьмі. Шляхетний лицар Гаваїн розумів, що життя короля цінніше, ніж його власне і прийняв пропозицію старої.

Відьма стримала обіцянку і дала відповідь на каверзне питання. Вона розповіла йому, що жінки більше всього на світі хочуть бути господинями свого життя.

Король був поза небезпекою, королівство раділо і готувалося до безрадісноого одруження.

Лицар Гаваїн на весіллі був дуже стриманий, шанобливий і добре ставився до своєї майбутньої дружини. У той час як відьма проявляла всі негативні риси свого характеру. Прийшов час шлюбної ночі, Гаваїн увійшов в покої і обімлів. На ліжку лежала прекрасна молода жінка.

Відьма була мудрою жінкою. За добру поведінку Гаваїна, вона зачарувала себе – бути то старою, то красунею. Лицареві треба було лише вибрати, в який час доби він хотів бачити поруч із собою красиву жінку, а в яку – відьму.

Гаваїн був повністю розгубленим. І запропонував їй самій зробити вибір. Коли відьма почула ці слова, то дуже здивувалася і відповіла чоловікові, що відтепер вона завжди буде красивою жінкою, тому що він проявив повагу, і дав їй свободу вибору.

 

Мораль:

шанобливе ставлення до своєї дружини перетворює її у справжню красуню;
якщо добре ставишся до своєї жінки, вона віддячить тобі у повній мірі й навіть дасть більше.
І ще одне: не втручайтеся в життя жінки. Вона сама знає, що для неї краще!

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Чого ж насправді хочуть жінки? Мудра притча, а мораль взагалі – просто чудова!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: