Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

10 поцілунків, які зведуть його з розуму

Почнемо?

Натяк
Поцілунок сухими губами, але не в губи. Повільно, ледь торкаючись, проведіть своїми губами по його обличчю – лобі, скронях, вилицях. Справа в тому, що на обличчі є маленькі, ледь помітні волоски, при ніжному дотику до яких виникають приємні відчуття.

Класика жанру
Як поцілувати чоловіка, щоб він швидко завівся? Для цього ніжно затисніть його нижню губу між своїх губ і злегка потягніть на себе. Якщо в цей час чоловік виконає те ж саме з вашої верхньою губою, бажаний ефект буде досягнутий швидше. Піднебіння – один з найбільш чутливих ділянок тіла. Тому наступного разу під час поцілунку проведіть своїм язиком кілька разів по його піднебінню.

Деякі чоловіки стверджують, що це здатне пробудити в них сексуальне бажання.

Контрастний поцілунок
Подаруйте своєму чоловікові контрастні поцілунки. Для цього налийте в один стакан холодної води, а в іншій – який-небудь гарячий напій (кава або чай). Зробіть невеликий ковток гарячого напою і доторкніться губами до зап’ястя чоловіка. Подарувавши кілька «гарячих» поцілунків, зробіть ковток холодної води і знову беріться його цілувати.

Такі контрастні ласки справлять на чоловіка ще більше враження, якщо при цьому у нього будуть зав’язані очі.

Його ерогенні зони

Вуха

Повільно проведіть своїми губами навколо його вуха, ледь торкаючись кінчиків вух. Це збудить його чуттєвість і сприйнятливість. Потім обережно затисніть мочку вуха губами і злегка потягніть на себе. Це потрібно для того, щоб активувати нервові закінчення всередині вушної раковини. Не забувайте, що вуха – це одна з ерогенних зон чоловіка.

Шия

Ще одна неймовірно чутлива зона. Багато хто вважає поцілунок в шию виразом відвертого сексуального бажання. Щоб порушити спокій чоловіка, необхідно цілувати бічні області шиї: від вух – вниз. При цьому добрі не тільки поцілунки, а й легкі пощипування губами і покусування.

Соски

Соски – це виключно жіноча ерогенна зона? Ні. Чоловічі соски також дуже чутливі. Пестити їх можна як напруженим кінчиком язика, так і розслабленим. Як показують опитування, більшості чоловікам такі ласки доставляють масу задоволення.

Пальці

Якщо ви вважаєте, що поцілунок рук його не заводить, то ви помиляєтеся. Торкніться кінчиком язика до шкіри між його пальцями і повільно проведіть ним до кінчика одного з пальців.

Від збудження чоловіка кине в тремтіння, так як ця область, як і вуха, дуже чутлива. В кінці ніжно стисніть губами кінчик його пальця.

Секретні «кнопки»

Живіт
На тілі чоловіка в області між пупком і статевими органами знаходиться дуже чутлива зона. Приділіть їй особливу увагу безпосередньо перед сексом. Кілька ніжних, але досить пристрасних поцілунків цієї зони «заведуть» його за лічені секунди.

Хребет
Якщо ваш чоловік любить, коли йому роблять масаж, значить, йому точно сподобається такий незвичайний масаж за допомогою губ. Нехай він ляже на живіт. Підійдіть до нього ззаду і доторкніться губами до його потилиці. Потім повільно покрийте поцілунками його хребет, а також області справа і зліва від нього, поступово опускаючись все нижче і нижче.

Ноги
Жінки вважають, що чоловіки не люблять прелюдію. Але це знову ж таки невірно! Сядьте перед чоловіком навпочіпки і повільними, ніжними рухами проводите губами по шкірі вище колін, піднімаючись поступово вище.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
10 поцілунків, які зведуть його з розуму

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: