Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Цікаво

13 типів поцілунків та значення кожного з них

Поцілунки можуть бути ніжними, нервовими, заспокійливими і час від часу абсолютно незручними. Всі нюанси поцілунків залежать від контексту: з ким ви, як часто ви цілуєтесь і від типу поцілунку. Давайте розберемо, що ж можуть означати поцілунки.

13 типів поцілунків:

1. Французький поцілунок

Французький поцілунок, також відомий як поцілунок з відкритим ротом і язиком. Вони демонструють відверту пристрасть та бажання.

2. Повітряний поцілунок

Повітряний поцілунок – це скоріше вітання, ніж романтичний жест, і їм можна абсолютно платонічно обмінюватися навіть між друзями і членами сім’ї. У деяких культурах доречний один повітряний поцілунок, в інших – два або три.

3. Клювання

Це простий легкий дотик губ. Губи можуть бути зімкнутими і злегка зморщеними або підібраними, або ж вони можуть бути більш розслабленими. Зазвичай це те, до чого прагнуть люди з першим поцілунком, тому що він інтимний, але не дуже чуттєвий. Крім того, досить складно помилитися.

4. Поцілунок в лоб

Цей тип поцілунків є ніжним і турботливим жестом, і він, як правило, сигналізує про більшу ніжність і турботу, ніж про пристрасть. Поцілунки в лоб можна дарувати романтичним партнерами, але також зазвичай їх дарують батьки дітям або старшим членам сім’ї.

5. Поцілунок руки

Якщо поцілунки рук асоціюються у вас з коронованими особами більше, ніж з вашим особистим життям, то ви не самотні. У поєднанні з поклоном вони часто розглядаються як знак поваги до дипломатів або членів королівської сім’ї. Але цілувати чиюсь руку, тримаючи її, також може бути просто ніжним, люблячим жестом, якщо між двома людьми існують романтичні відносини.

6. Поцілунок в шию

Оскільки шия є вразливою частиною тіла, оголення її зазвичай є ознакою флірту або комфорту. Поцілунки в шию посеред сеансу поцілунків можуть бути проявом приятрасті до вас. Рекомендується цілувати шию ззаду і збоку.

7. Поцілунок в щоку

Поцілунок в щоку може бути платонічним привітанням, і в деяких культурах друзі і члени сім’ї часто обмінюються такими поцілунками. В інших ситуаціях це також може бути хорошим способом натякнути, що вам хтось подобається, якщо ви ще не зовсім готові до поцілунку в губи.

8. Поцілунок з покусуванням

Ставтеся тут до слова «покусування», як до чогось легкого. Вважайте, що це більше схоже на грайливу ласку. Якщо ви хочете, щоб ваш французький поцілунок був трохи цікавішим, подумайте про те, щоб обережно прикусити губу партнера або злегка потягнути за неї зубами. Тільки постарайтеся не пошкодити шкіру.

9. Поцілунок мочки вуха

Поцілунок мочки вуха, як і поцілунок в шию, може бути надзвичайно вразливим та особливим. Оскільки мочки вух містять безліч нервових закінчень, це може бути чутлива область, поцілунок в яку показує однозначну пристрасть.

10. Поцілунок людини-павука

Цей поцілунок заснований на знаменитій сцені з фільму «Людина-павук», де Тобі Магуайр (Людина-павук) цілує Кірстен Данст (Мері Джейн Уотсон), коли висить догори ногами. Це можна зробити, коли одна людина лежить, а інший стоїть над ним. Коли ви цілуєтеся, ваші підборіддя стосуються носів один одного. Це дуже незвичний спосіб цілуватися, і такий поцілунок може означати, що партнер хоче вас здивувати.

11. Поцілунок в одну губу

Поцілунок в одну губу трохи більше чуттєвий, ніж простий поцілунок, оскільки рот відкритий. Це гарний вступ до французького поцілунку, коли один партнер цілує нижню губу іншого, а інший – верхню.

12. Поцілунок в плече

Поцілунки в плечі, особливо ззаду, можуть стати запрошенням до більш цікавихпоцілунків. Це може бути дуже ніжний поцілунок, але з явною ознакою пристрасті.

13. Поцілунок ангела

Цей тип ніжного поцілунку відбувається, коли одна людина ніжно цілує повіку іншого. Цей тип поцілунку може мати багато значень, але часто це романтичний жест, тому що це настільки незвичайна форма поцілунку. Особливо зворушливо цілувати повіки, коли людина засмучена або плаче.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
13 типів поцілунків та значення кожного з них

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: