Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Є люди, які вас заслуговують, а є ті, хто ні

Справа не в тому, що інші люди погані, просто наші відносини з ними можуть бути хворими. Якщо підтримувати токсичний зв’язок, повний страждань і болю, то на серце з’являються рани…

Існує одне базове правило підтримки емоційного здоров’я людини: вміння визначати, хто нас заслуговує, а хто – ні. Для цього ми повинні навчитися оцінювати свої відносини, відокремлюючи хороше від поганого.

Ми не заслуговуємо бути з тим, хто шукає нашої компанії тільки коли потребує нас. Егоїзм – це нездорова якість, а тому краще вчасно позбуватися від його проявів. Точно так само ми не заслуговуємо байдужості, неуважності і насильства. Це повинно бути для нас непохитними життєвими принципами.

Справа не в тому, що інші люди погані, просто наші відносини з ними можуть бути хворими. Якщо усвідомлено підтримувати токсичний зв’язок, повний страждань і болю, то на серці з’являються рани, що несуть шкоду нашому емоційному здоров’ю.

Ми – те, що ми говоримо

Ми постійно отримуємо дуже точні емоційні послання, що визначають, що робить нас добрими чи поганими. Іншими словами, нам потрібно просто аналізувати свій внутрішній діалог. Але що таке внутрішній діалог?

Внутрішній діалог людини це спосіб її спілкування з собою, і він є критичним для самоконтролю і самооцінки. Тому він повинен обов’язково бути позитивним і наповнювати нас упевненістю в собі, почуттям безпеки і життєвою силою.

Якщо ж наше «я» при самовизначенні покладається в основному на вираження нижче, нам буде дуже складно зробити свої відносини позитивними:

• Я погана і заслуговую, щоб мене кинули.
• Я не гідна любові.
• Ніхто не оцінить і не полюбить мене.
• Нікому немає до мене діла.
• Люди ненавидять мене.
• Я заслуговую критику.
• Я слабка.
• Я огидна.

Ми знаємо, який вплив на нас роблять чужі слова. Але, як правило, не питаємо себе, як на нас впливає спілкування з самими собою.

Якщо ми ведемо з собою негативний діалог, необхідно щось з цим робити і почати давати собі позитивні і емоційно зважені поради. Наприклад, якщо ми віримо в свою «нікчемність», потрібно говорити собі: «Я дуже цінна людина, тому що…».

Відокремлювати хороше від поганого

Нашими думками визначається те, які нейротрансмітери будуть вироблятися в нашому мозку. Це означає, що саме мозок формує думки, які або блокують, або сприяють секреції серотоніну.

Звичайно, насправді все набагато складніше, але це просте правило допомагає нам зрозуміти, що люди, які говорять з песимізмом і невпевненістю в голосі, набагато вразливіші в своїх відносинах, а тому схильні зв’язуватися з поганими людьми і потрапляти в погані ситуації, що в кінцевому підсумку призводить лише до проблем з емоційним здоров’ям.

Ось чому так важливо стежити за тим, що ми говоримо собі і оточуючим. Це допоможе нам чітко відокремлювати хороше від поганого і навчить з упевненістю говорити тим, хто нас не заслуговує, чого ми не потерпимо у своєму житті.

• Так, ви не заслуговуєте бути з тим, хто своєю байдужістю змушує вас відчувати себе невидимими або відсутніми. Ви заслуговуєте бути з тим, чия увага подарує вам відчуття важливості і присутності.

• Ви не заслуговуєте бути з тим, хто захоплює вас свої промовами, а потім розбиває ці ілюзії своїми вчинками. Ви заслуговуєте на тих, хто говорить менше, а робить більше.

• Ви заслуговуєте бути не з тим, хто шукає вас, коли ви йому потрібні, а з тим, хто завжди знаходиться поруч. Ви заслуговуєте бути не з тим, хто змушує вас сумувати і плакати, а з тим, хто робить вас щасливими і викликає на вашому обличчі посмішку.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Є люди, які вас заслуговують, а є ті, хто ні

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: