Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Зверніть увагу на те, як люди ставляться до вас: це відображення того, хто вони насправді

Брехун буде звинувачувати вас у брехні. Зрадник звинуватить вас у зраді.

Не так легко зрозуміти, що на душі в іншої людини. Ми часто одягаємо маски, приховуємо свою сутність від оточення, будь-яку людину не можливо пізнати за один день. В спілкуванні з іншими людьми ми акцентуємо увагу на тому, що хвилює нас самих. Ми намагаємося приховати свої складні риси характеру, щоб не нашкодити іншим, або ж знайти компроміс у складній ситуації. Правда, існують люди, які приховують свою суть не з хороших помислів. 

Людина, яка відчуває провину, буде робити вас у всьому винними

Зверніть увагу на те, як оточення ставиться до вас. Поведінка людини розповість значно більше, ніж сама людина. Коли ми відчуваємо свою провину, то часто включаються захисні механізми у формі агресії, образ та інших неприпустимих дій. Людина тоді не може приховувати те, що так довго не демонструвала іншим. Саме в такі моменти можна зрозуміти особистість краще.


Брехун буде звинувачувати вас у брехні

Людина, яка постійно вас обманює, буде намагатися переконати вас у протилежному. Якщо ж такий пил в очі не діятиме, то особистість вдається до важкої артилерії й починає звинувачувати у брехні вас. Інколи вони настільки впевнені в своїх доказах, що ви й самі починаєте сумніватися в собі. Такі люди не завжди прагнуть вами маніпулювати, вони дійсно вірять в те, що ви їх обдурили, адже самі вдаються до цього часто.

Зрадник звинуватить вас у зраді

Зазвичай зрадники є дуже ревнивими, адже вони судять всіх за власною поведінкою. Якщо ваш партнер постійно вимагає від вас доказів вашої вірності, інколи це навіть доходить до абсурду, то, можливо, вам варто задуматися, про його або її вірність.

Постійно сцени ревнощів дуже втомлюють, адже справжні стосунки мають будуватися на довірі. Той, кого постійно звинувачують, відчуває несправедливість, адже отримує прочухана за те, що не робив. Зазвичай сумніви в коханій людині з’являються тоді, коли в людини є схильність до зрад. Це не означає, що вас зраджують, можливо, в партнера були стосунки в минулому, де він не демонстрував вірність.


Невпевнені в собі люди змусять вас відчувати себе невпевнено

Люди, які принижують інших, вказують на недоліки, що зараз дуже поширеного в соціальних мережах, — роблять це через власну невпевненість. Вони не можуть змиритися з недосконалістю свого тіла або ж мають психологічні зажими, які просто не дають розмахнути крилами. Саме тому їм дуже боляче спостерігати за успіхом інших, адже вони ж не можуть побороти власну невпевненість і почати діяти.

Інтернет-тролі в соціальних мережах завжди знаходять у своїх жертв якесь слабке місце, в яке вони починають безжально бити. Якщо вам доведеться коли-небудь познайомитися з цими зламаними людьми особисто, не ображайтеся на них, згодом ви самі зрозумієте, що в цих людей є проблеми з самооцінкою, що інколи навіть доходить до комплексу неповноцінності.

Поважайте себе і не давайте іншим можливість принижувати вас.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Зверніть увагу на те, як люди ставляться до вас: це відображення того, хто вони насправді

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: