Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Коли люди показують тобі, які вони насправді, вір їм відразу

Мені здавалося, що у мене з грудей вирвали серце, коли я сиділа і дивилася в його темно-карі очі. Мій мозок намагався зрозуміти, що я тільки що почула. І раптом я згадала одну, як виявилося, мудру цитату: «Коли хтось показує тобі, який він насправді, повір йому з першого разу».

Думаю, що попереджаючі ознаки були з самого першого побачення, і я їх помітила, але вирішила дати йому шанс. Я пообіцяла собі, що не забуду про них, що якщо він і далі буде таким, яким я його підозрювала, то я піду, то буду сміливішою і сильнішою, ніж в минулому.

Раніше я була дуже непевною, завжди хотіла уваги і прийняття іншими, щоб хоч якось підняти свою самооцінку. Терпіла жахливе поводження, все тому що боялася його втратити.

Це була погана звичка: я ігнорувала кожен тривожний знак, тому що у мене була проблема з его. Я переконувала себе, що він того вартий. Але тривожні знаки перетворювалися в тривожні білборди, які я продовжувала ігнорувати. А закінчилося все через те, що я бачила з самого початку.

І ось, через чотири роки, я сиділа в кафе і під фонову музику вдивлялася в очі хлопця, на якого у мене було стільки надій. Я намагалася знайти правильні слова, а всередині йшла боротьба: одна сторона звинувачувала мене в цьому, мовляв, це не так уже й важливо, а інша говорила бігти, тому що мені такий не потрібен.

Правда в тому, що він мені подобався, подобався більше, ніж я думала. Він був першим, в кого я закохалася після довгого періоду самотності. Я сподівалася, що у нас щось вийде, і з кожним тривожним знаком я сподівалася, що помиляюся. Я сподівалася, що це все непорозуміння. Але як би я не переконувала себе, знаки нікуди не поділися, і мені потрібно було зробити те, що правильно для мене. Мені потрібно було любити себе, повірити в те, що він говорив про себе, і піти.

Потрібно дивитися на ситуацію такою, яка вона є, а не якою ти хочеш її бачити.

Я дуже багато разів переконувала себе, що все може бути по-іншому при інших обставинах: може він передумає і захоче будувати серйозні стосунки, якщо я пересплю з ним, може він буде поводитися зі мною краще, якщо зрозуміє, що я саме та людина, яка йому потрібна. Якщо я буду продовжувати бігати за ним, може щось зміниться. Але реальність в тому, що ці обставини ніколи не працювали в мою користь. Ті чоловіки ніколи не перетворювалися в лицарів, яких я шукала, вони зовсім не змінювалися. Я відчувала розчарування і біль, думаючи, як же я не бачила цього з самого початку.

Я зрозуміла, що люди завжди показували мені, хто вони насправді. Кожен кінець можна передбачити, але я намагалася переписати його. Я намагалася переконати себе, що час і обставини все змінять, але люди рідко змінюються, а якщо і змінюються, то тільки за своїм бажанням.

Я зрозуміла, що, ігноруючи тривожні знаки, переконуючи себе, що все може змінитися, я не можу змінити реальність. Потрібно відразу вірити, коли люди показують, які вони насправді. Повірте.

Джерело

 
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Коли люди показують тобі, які вони насправді, вір їм відразу

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: