Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

“Колись ти зрозумієш, що такі люди насправді існують — такі, які ніколи не зраджують…”

Добра мудрість — це ті слова, які дають відповідь у момент, коли самостійно її дуже важко знайти. Костянтин Хабенський відомий широкому загалу, як актор, кінорежисер, громадський діяч. А ще своїми крилатими висловами, які вчать, радять, допомагають. Вони настільки життєво прості і водночас глибоко душевні, що ми не могли пройти повз них. Пропонуємо вашій увазі деякі вислови Костянтина Хабенського, які допоможуть поглянути на світ та людей, які нас оточують по-іншому.

Колись ти зрозумієш, що такі люди насправді існують — такі, які ніколи не зрадять. Проте, щоб дістатися до них і цього моменту, треба подолати чималий шлях — шлях численних зрад і відчаю.

Колись ти зрозумієш, що те, що блищить — то мішура. Справжнє світло — в середині, краса — в душі. Оскільки все, що випирає наверх — таке яскраве лише до певного моменту — моменту, коли набіжить дощ або вітер. А те, що в душі — вічне, воно горітиме там завжди. Його можна побачити навіть тоді, коли за роки — лише тліє. З цього майже перегорілого багаття можна роздмухати справжній вогонь — подуй ласкаво, і він запалає знову.

Колись ти зрозумієш, що всотавши стандартні словечка з цього світу, насправді — пусті слова, без смислу і змісту. Бо важлива — істина, до якої треба дістатися самостійно.

Колись ти зрозумієш, що добра, ніжна, ласкава і турботлива людина — це сильна людина, а не розмазня, як заведено вважати в суспільстві.

А взагалі, щоб дійти до таких висновків, треба прожити чимало років, перестраждати і порадіти. Лише за такої умови людина відчує, що таке справжнє життя, почуття вірності, кохання і доброта. Тоді вона зможе оцінити труд і ставлення інших. І для цього, можливо, доведеться змінити свою думку, щоб зрозуміти іншого.

Адже, у кожного свій характер, своє сприйняття світу, свої особливі думки. Але колись, ти зрозумієш, що люди, хоч такі різні, та мають спільну мету — нести добро в світ. Радіти і жити навіть не зважаючи на великий душевний біль. І саме в цих перипетіях подій ми здатні знайти себе.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
“Колись ти зрозумієш, що такі люди насправді існують — такі, які ніколи не зраджують…”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: