Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Одного разу ви подякуєте Богу за те, що Він не дав того, про що ви так просили

Інколи наші мрії не втілюються в реальність. Ми хочемо одного, а життя дає нам зовсім інше. Проте це означає лише те, що у Бога на вас інші плани. 

Та ви продовжуєте злитися, що ваші молитви залишилися не почутими. Хіба ви так багато хочете? Хіба ви не заслуговуєте того, щоб отримати бажане?

Згодом опускаються руки і душу огортає сум та депресія. Здається, що у всіх навколо виходить досягати своїх цілей, а ви досі залишаєтеся невдахою. Однак не впадайте у відчай, адже для вас Всевишній приготував щось особливе. 

Так, для цього вам доведеться пройти не легкий шлях і подолати багато труднощів, але кінцева точка вартуватиме усіх прикладених зусиль.  

Наберіться терпіння, адже згодом все стане на свої місця і ви зрозумієте, чому деяким речам так і не судилося збутися.

Господь не роздає тих завдань і випробувань, які ми не здатні витерпіти. Зі стражданням, болем та зривами ви все одно подолаєте усі негаразди. Навіть тоді, коли чорна смуга в житті затягнулася і забрала будь-яку надію на покращення.

Та пройшов час. Зараз ви можете оглянутися на пройдений шлях та порівняти його з результатами. Ви змінилися. Ви стали впевненішими в собі, сміливішими та міцнішими. Ви отримали неоціненний досвід і залишилися наплаву.

Перед високими злетами завжди доводиться стикатися з жахливими подіями. Та у будь-якому разі ми здобудемо своє щастя.

Веселка з’являється на небі лише після дощу. Так і нам потрібно перетерпіти негоду, щоб побачити щось неймовірне, яскраве та незабутнє. Кожен урок даний нам для того, щоб ми могли стати гідною людиною для виконання власного призначення.

Подивіться на свої нереалізовані мрії та невдачі з іншого боку. Можливо, саме завдяки цьому в майбутньому вам вийде отримати щось набагато краще?

Якщо у вас не склалися стосунки з людиною, то може Господь таким чином вберіг вас від болю? Або без бажаної роботи ви змогли уникнути нікчемного життя? Бог намагається донести нам, що потрібно бути терплячим. Адже нічого не буває просто так. Кожна подія взаємопов’язана і одного дня призводить до грандіозних змін та переворотів. Головне дочекатися правильного часу.

Як тільки я почала вірити в те, що усі мої невдачі незначні та потрібні для того, щоб отримати щось краще, моє життя змінилося. Так, я не отримую того, чого хотіла, але все одно залишаюся щасливою. 

Не розчаровуйтеся, якщо Бог не дає вам того, про що ви так відчайдушно просите. Покірно чекайте і одного дня ви подякуєте Йому за це рішення, адже натомість ви отримаєте те, що вам справді було необхідним.

Колись ви зрозумієте причину усіх зачинених дверей і будете готові сказати “спасибі”.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Одного разу ви подякуєте Богу за те, що Він не дав того, про що ви так просили

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: