Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

4 речі, які чоловік ніколи не пробачить

Як би це не здавалося дивним і тим більше дурним, але більша частина жінок іноді наївно вважають, що чоловіки набагато слабкіше їх в розумовому плані.

Звичайно, життям на нашій планеті править сила любові, і часто заради неї чоловіки готові прощати майже все, закриваючи очі на багато речей. У той же час, жінки часто заходять досить далеко в своїх намірах і планах їх здійснення. І це буде тривати до тих пір, поки її не зупинить чоловік.

Так як же виявити ту тоненьку межу, через яку вкрай небезпечно переступати жінкам? 4 речі, чого чоловік ніколи не пробачить:

1. Зрада

Є речі, які чоловіки не прощають, і за результатами опитувань – це зрада. У це поняття може вкладатися самий різний підтекст і сенс. Це або секс, або душевна зрада. У момент, коли дружина зраджує своєму чоловікові, вона дає зрозуміти йому, що він їй байдужий, і всі спільні стосунки є просто ілюзією. Для чоловіка це просто удар нижче пояса. Він також не зможе пробачити, якщо вона буде ставити себе вище в стосунках. Сама природа заклала, що чоловік – це голова родини, навіть якщо зарплата дружини вище в кілька разів.

2. Жіноча дурість

Чоловіки в більшій частині випадків просто-напросто терпіти не можуть жіночої дурості. Міф про те, що хлопці люблять дурних, але красивих, давно став історією і вже не такий популярний. Якщо хлопець бачить поруч не просто симпатичну, але ще і розумну і ерудований дівчину, це лестить йому.

3. Відмова

Часто чоловіки довго ображаються на відмову від інтимної близькості. Особливо якщо справа підходить до найцікавішого … і тут – “Я втомилася ..” або класика “страшно розболілася голова”.

4. Порівняння

Також варто відзначити і те, що в один момент чоловік ніколи не пробачить вам невдале порівняння з іншим чоловіком. Чоловік повинен бути для вас єдиним і неповторним, при цьому найкращим на всьому білому світі. І не варто переконувати його в протилежному.

Проста істина

Загалом, варто запам’ятати одну досить просту істину: з чоловіком слід поводитися так, як ви хочете, щоб він поводився з вами. Слід навчитися розуміти його, і якщо ви намагаєтеся постійно зачепити або образити партнера, то хоч на хвилинку спробуйте поставити себе на його місце.

Може, варто спочатку подумати, і тільки потім робити?

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
4 речі, які чоловік ніколи не пробачить