Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

НІКОЛИ НЕ БУДЬТЕ ЧИЇМОСЬ «ІНОДІ»

Якщо ви в стосунках лише чекаєте взаємності – це не про любов.
Якщо ви завжди чекаєте, коли про вас іноді згадують – до чорта такі стосунки.
 
Якщо ваші стосунки тримаються тільки на вашій стабільній односторонній ініціативі – вам не потрібні такі стосунки.
 
Любов – це те, що надихає, а не підрізає вам крила. Це коли вам не треба стрибати вище голови, щоб вас помітили, оцінили і не кинули вас. Коли вас ні з ким не порівнюють, адже ви вже і так найкращі для свого партнера.
 
Любов – це не про скупість, а про щедрість душі на увагу, ніжність, любов, вчинки та почуття.
 
Бути щасливими і спокійними біля коханої людини, а не намагатись постійно якось вгодити їй і стати його ідеалом, ось це справді дуже цінно.
 
Але спершу допоможіть собі самі, спочатку потурбуйтесь про себе, а не тільки звинувачуйте у всіх своїх невдачах та проблемах партнера. І ось тільки тоді він почне турбуватись про вас у відповідь, а ви – про нього.
 
Вам повинно бути безпечно, не страшно і не самотньо у стосунках з коханою людиною. При цьому важливо вміти бути з собою наодинці, але так само вміти і хотіти зберегти ваші стосунки. Адже, як відомо, людині потрібна людина.
 
А ще дуже важливо пам’ятати про те, що щастя і любов може відчути перш за все та особистість, яка любить те, що робить і робить те, що любить. Якій добре із собою.
Людина, яка не тривожиться через все на світі, а просто чесна із собою та своїми почуттями. І яка знає, що все відбувається лише їй на благо, навіть, якщо не відразу можна це зрозуміти.
 
Тож варто вірити в себе і не шукати в лиці партнера свого “рятівника”, не перекладати на нього цю відповідальність, а вміти дати собі самому все те, що так вам потрібне – щастя, свою любов, щедрість, нові враження. На ваш стан і готовність це прийняти у своє життя воно обов’язково з’явиться. Ось побачите. Працюйте над собою і отримаєте результат, адже вам все під силу і все у ваших руках.
 
Закохайтесь в себе, живіть, як вважаєте за потрібне, а не так, як вам хтось радить або щоб нікого не підвести та розчарувати. Це ваше життя. Тому ви можете кардинально змінювати та починати його з чистого листа стільки разів, скільки вважаєте за потрібне. Не бійтесь цього. Все стане на свої місця, навіть, якщо зараз вам здається, що все руйнується.
 
Довіртеся і робіть все, що у ваших силах, а там на все воля Божа. Головне не розчарувати та не підвести себе та свої мрії і цілі, не впустити своє життя і свої шанси та можливості на краще майбутнє і на те, щоб щось кардинально змінити, якщо ви дійсно цього хочете. У вас все вийде.
Нехай вас оточують правильні люди, які підтримають і допоможуть вам, але в першу чергу завжди розраховуйте тільки на себе. Це вбереже вас від постійних очікувань чи сподівань, а отже і від можливих розчарувань. Щасти Вам!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
НІКОЛИ НЕ БУДЬТЕ ЧИЇМОСЬ «ІНОДІ»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: