Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

Без кохання жінки… товстіють

Напружене життя, велика кількість обмежень, багато обов’язків або проблеми у стосунках можуть стати причиною збільшення ваги у жінки. Їжа стає рятівним кругом, який допомагає справлятися зі стресом і залишатися наплаву. 

Через що з’являється зайва вага? 

Причина № 1. Блокована потреба в коханні

Якщо у стосунках немає взаєморозуміння, то жінка шукає розраду від конфліктів у смачній їжі. Адже дістатися до холодильника набагато легше, ніж до кореня всіх проблем. Страх, образи, звички і стереотипи не дають стати на шлях розв’язання і подолання негараздів.

Причина № 2. Блокована потреба у визнанні

Часто жінки намагаються у будь-який спосіб догодити чоловікам, щоб привернути їхню увагу. Вони жертвують собою, свої часом, силами й ресурсами, щоб почути якесь схвалення, але в результаті всі старання залишаються непоміченими. Прихисток від емоційного болю жінки шукають знову ж таки в їжі. 

Причина № 3. Сексуальна дисгармонія

Інтимна близькість прямопропорційно впливає на зовнішній вигляд жінки. Якщо їй доводиться насилу виконувати свій подружній обов’язок, то через постійне невдоволення вага буде лише збільшуватися. Натомість збуджений партнер надихатиме свою обраницю, даруватиме їй впевненість в собі та абсолютно позбавить бажання лишній раз з’їсти щось шкідливе. 

Що робити?

1. Проведіть діалог зі своїм внутрішнім “я”. Проаналізуйте свої емоції і як вони на вас впливають.

2. Обговоріть свої почуття з партнером.

3. Зробіть так, щоб у ваших стосунках була присутня взаємна турбота один про одного.

4. Ніхто не здогадається про те, що у вас на думці. Саме тому важливо озвучувати власні переживання, а не плекати приховану образу.

5. Забезпечте регулярне інтимне життя, яке буде приносити задоволення. 

Заборони і зайва вага

У прагненні втекти від тиску, обмежень, осуду та заборон людина намагається найпростішим шляхом підняти собі настрій та отримати задоволення. Саме їжа є тим безконтрольним, простим і необмеженим способом. 

Коли людина прагне бути ідеальною, намагається відповідати високим стандартам і вимогам, їжа перетворюється часом в єдину розраду. Важливо навчитися приймати себе зі всіма недоліками і прийняти той факт, що досконалих людей не існує. 

Три корисних вправи:

«Список задоволень»

Визначте, які речі, окрім їжі, приносять вам істинне задоволення. Можливо, це масаж, йога чи прогулянка з друзями. 

«Я з’їм це через 7 хвилин»

Перед тим, як в черговий раз піти на кухню, протягом 7 хвилин подумайте, чи справді це варто робити. Перелічіть в голові ті справи, якими ви можете зайнятися натомість. Швидше за все ви забудете про емоційний голод. 

«Ламаємо пусковий механізм»

Подумайте, через що у вас виникає бажання поїсти. Усуньте ці тригери зі свого життя. Це може бути неулюблена робота, труднощі в стосунках чи ПМС. Головне встановити причинно-наслідковий зв’язок, який допоможе вам у боротьбі. 

Чи доводилося вам стикатися з подібними проблемами?

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Без кохання жінки… товстіють

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: