Про жіноче відверто та з гумором!
Думки, Цікаво

Чим корисний спільний сон з коханою людиною?

З коханою людиною нам хочеться робити буквально все: гуляти по нічних вулицях міста, дегустувати каву, готувати сніданки, обіди, вечері і навіть просто дивитися улюблені серіали цілими днями.

Коли стосунки переходять зі стадії цукерок і букетів на більш серйозний і відповідальний щабель, наприклад, спільне проживання, багато, що ми робимо разом, входить в звичку, і ми починаємо жити менш усвідомлено. Готувати один одному обіди на роботу або робити спільне генеральне прибирання – в цьому вже немає нічого особливого. Як і в тому, що ми спимо в одному ліжку.

Ніхто і не здогадується про те, що така статична і автоматична дію, як спільний сон, нічим не програє обіймам і поцілункам. По тому, як ваш партнер поводиться під час сну, можна багато чого визначити: чи знаходиться він в стані стресу або депресії, чи є у нього якісь захворювання. Але ми сконцентруємося на тому, як визначити його почуття до вас навіть по позі, і яким чином спільний сон впливає на наше самопочуття як психологічне, так і фізіологічне.

Існує теорія про те, що кожен тип обіймів показує справжнє ставлення партнерів один до одного. “У сні ж теж можна обійматися”, – скажете ви. Звісно! Якщо людина намагається так чи інакше обійняти вас під час сну, то це означає, що він або підсвідомо, або цілком усвідомлено намагається захистити вас від всього і як би заховати за собою. Але коли про обійми і не йдеться, то варто допустити, що ваш захист не є однією з його цілей. Але не потрібно впадати у відчай. Ваш партнер може бути націлений на щось більше, ніж просто захистити вас. До цього питання також можна віднести помилкове твердження про те, що після інтимної близькості чоловікам властиво засипати швидше. Насправді, все цілком навпаки. Ймовірно, так склалося історично і природно, але чоловіки засипають пізніше жінок. Адже так повелося ще з давніх часів, коли їм, як захисникам сім’ї та будинки, потрібно було охороняти їх в небезпечний час, а саме вночі.

Тепер поговоримо про те, як спільний сон впливає на здоров’я. Все дуже просто: він створює ефект щастя і умиротворення. Коли ви спите поряд з коханою людиною, ваше ранок має набагато більше шансів для того, щоб стати відмінним, навіть якщо це ранок понеділка. Все тому, що навіть уві сні ми здатні відчувати позитивні емоції, пов’язані з коханою людиною. Адже в ньому приваблює не тільки характер, вміння готувати або тембр голосу. Ми можемо відчувати м’якість шкіри, властивий тільки цій людині запах і відчуття комфорту від того, що хтось близький знаходиться поруч.

Так, отримуючи велику кількість емоцій просто лежачи поруч із близькою людиною, ми можемо убезпечити себе від таких хвороб, ліками від яких є відчуття приємних і комфортних почуттів. Але також це працює і з фізіологічної точки зору. Коли людина багато рухається уві сні, його тіло виробляє велику кількість гормонів, які відповідають і за рівень стресу, і за зміну настрою, і навіть за відчуття зручності. А коли у вас під боком знаходиться ваш партнер, кількість ваших поз під час сну знижується до мінімуму.

Що ж стосується самої закоханості, то, коли чоловік спить поруч з жінкою, у нього виробляється гормон, який не тільки знижує втому і дратівливість, а й стимулює відчуття ніжності і турботи по відношенню до партнерки. Спільний сон не тільки робить ближче, але і відмінно піднімає настрій (навіть краще, ніж перегляд серіалів). Тому під час сварок намагайтеся все ж проводити ніч разом в одному ліжку. Так ви зможете знизити напругу і зробити примирення менш болісним і більш приємним.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Чим корисний спільний сон з коханою людиною?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: