Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Чому найсильніші жінки розбиті всередині

Вона сильна і незалежна жінка. Мало що в житті може засмутити її. Вона дуже впевнена в собі. Вона багато мріє, і її не лякають труднощі, які супроводжують її амбітність. У неї досить проблем, але їй не доводиться покладатися на когось іншого, щоб вирішити їх. Вона завжди розраховує тільки на себе. Їй так багато чоловіків вже розбивали серце, але вона все одно продовжує вірити в силу любові.

Вона багато разів оступається в своєму житті, але це не зупинило її від того, щоб продовжувати намагатися краще. Вона багато разів розчаровувалася, але все одно вирішила бачити в людях найкраще. Вона прогиналася і ламалася, і саме це зробило її такою сильною. Ти завжди побачиш цю силу, яку випромінює саме її обличчя. Ти завжди побачиш її посмішку, навіть якщо їй боляче.

Вона велика жінка, яка зможе розвеселити тебе, навіть коли тобі буде важко знайти причину для веселощів. Вона завжди буде випромінювати любов, тому що хоче бути джерелом позитивної енергії для оточуючих її людей. Вона завжди буде намагатися зробити життя людей навколо легше, тому що знає, наскільки важким може бути життя. Вона з тих, хто несе великий емоційний вантаж інших людей на своїх плечах, але вона ніколи не скаржиться.

Коли ти побачиш її на вулиці, ти подумаєш, що у неї все в порядку. Ти подумаєш, що у неї не так вже й багато проблем. Ти подумаєш, що в її житті немає стресу. Але це не так. Це тільки картинка, яку вона хоче показувати світу. Вона не хоче, щоб люди могли побачити її труднощі. Вона не хоче, щоб люди знали, що всередині вона відчайдушно намагається триматися в порядку.

Вона буде виглядати як залізна леді. Вона буде виглядати так, немов може зробити все, що хоче. Але в глибині душі у неї багато комплексів. В глибині душі вона багато чого боїться. В глибині душі вона боїться, що вона не досить хороша. Не розуміє, що робить все набагато краще, ніж більшість інших. Що більшість інших навіть не зможуть зробити те, що вона. Вони не зможуть випромінювати таку впевненість і позитив.

Вона здається незламною дівчиною, яка ніколи не оступається. Але правда в тому, що так тільки здається, тому що її ламали багато разів. Вона терпіла невдачі і поразки, вона падала багато разів, але пережила все це. І саме тому вона стала такою товстошкірою. Зараз всі бачать її розквіт, але лише деякі бачили її падіння, коли вона могла покластися тільки на себе. Всі бачать її успіх, але не всі бачили те, чого їй це коштувало.

Вона ніколи нікому не дозволить побачити її слабкість, вона ніколи нікому не дозволить заразитися її слабкістю. Вона хоче бути сильною для всіх. Вона хоче бути сильною для себе в першу чергу. Навіть не думай, що вона живе легким життям. Вона просто робить такий вигляд, і це найскладніше в світі.

Багато людей надають своєму життію зайнятий вигляд, щоб здатися важливими. Але їй не потрібно це. Вона сильна. Але вона знає, що її сила прийшла від того, що її надто багато разів ламали.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Чому найсильніші жінки розбиті всередині

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: