Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

10 Правил – як стати бажаною жінкою

Багато жінок мріють стати найдорожчою для серця чоловіка жінкою. При цьому вони страждають від відсутності навичок спілкування з протилежною статтю, що в результаті є перепоною на шляху до особистого щастя і створення міцних подружніх відносин. Але чому ж тоді є жінки, яким не потрібно ламати голову над пошуком супутника життя, так як чоловіки оточують їх всюди? Чому таким жінкам щастить в особистому житті, і чи є це везінням?

Перед Вами 10 правил, дотримуючись яких, Ви навчитеся розуміти, що до чого в стосунках з сильною статтю, перестанете робити помилки, що ведуть до невлаштованості особистого життя, і в підсумку зможете стати бажаною жінкою для свого чоловіка!

Не варто демонструвати материнські інстинкти!

Так, Вам, звичайно ж, дуже хочеться захистити свого коханого чоловіка від тієї роботи, з якою Ви і самі в змозі впоратися. Ви вважаєте, що робите правильно? Категорично – ні! Пам’ятайте, що для чоловіка Ви – кохана жінка, а не його друга мама, тому не робіть зі свого чоловіка маминого синочка, а надайте йому можливість проявляти себе, свій чоловічий стрижень.

Навчіться спілкуватися без слів!

Подруга – та людина, з якою Ви можете говорити скільки хочете, а з чоловіком Вам краще навчитися спілкуватися за допомогою рук, очей і посмішки. Одна з форм інтимності – мовчання. Навіщо Вам вживати слова там, де є місце лише еротиці?

Будьте сексуальні й привабливі

Ці дві якості можна назвати показниками внутрішнього стану. Погодьтеся, що добре виглядає та людина, яка відмінно себе почуває. Чоловікам хочеться бачити поруч із собою саме таку жінку, що має можливість і бажання розкрити його сексуальний шарм. Бажаною є та жінка, на обличчі якої присутній жіночність, безтурботність, кокетство і легкість.

Побудуйте любовне гніздечко

Прекрасний інтим можливий тільки в тому місці, де все направлено на розпалювання бажання. У стародавні часи існували храми любові. Подібну зону потрібно створити і Вам. Створіть зі своєї спальні справжній храм любові і інтиму.

Відкиньте сором’язливість і сумніви

Всім відомо, що чоловіки досить вільно почувають себе в компанії жінок легкої поведінки. Чому? Тому що такі дами готові дати чоловікові свободу і веселощі. А чому б Ви не спробувати вчинити так само? Хвилюєтеся, що оточуючі не правильно інтерпретують Ваші дії? Але ж ви не куртизанка, а всього лише бажана жінка, з якою чоловікові вільно і приємно!

Стати бажаною жінкою допоможе настрій

Ви звикли очікувати приходу настрою, тим самим прирікаючи на спільне очікування і свого чоловіка? А закінчитися все може неприємно, так як з часом Ваш обранець стане думати про те, що це він є причиною Вашого небажання і похмурості. Зробіть вашого чоловіка щасливим, створіть сексуальний настрій, а якщо не виходить – зіграйте!

Покажіть обранцеві свій еротичний магнетизм

Ні, це не сексуальність, а еротична магія спокушання, здатна розбудити в чоловікові нездоланний вогонь бажання. Опустіть очі, доторкніться пальчиком до губ, видайте ніжний подих…

Будьте коханкою!

Пам’ятайте – як би Ви не старалися стати для чоловіка подругою і коханкою одночасно – це неможливо. Чоловіки чітко розділяють секс і дружбу, тому, подруга – відкрита книга, а коханка – загадка, яку дуже хочеться розгадати, але ніяк не вдається, адже кожен раз вона все нова і непередбачувана! Спробуйте залишити свої секрети при собі, і будьте для чоловіка в ліжку тільки бажаною жінкою!

Не вчіть чоловіка

Без сумнівів, жінка краще знає про якості, якими повинен володіти відмінний коханець, однак, не поспішайте ділитися своїми знаннями з обранцем. Надайте коханому можливість самому дійти до пізнання мистецтва любові.

Навчіться довіряти собі!

Не можна суперечити собі і своїм принципам навіть заради мети завоювати прихильність чоловіка. Щоб чоловік Вами дорожив, завжди залишайтеся собою в будь-якій ситуації і довіряйте внутрішнього голосу.

Кожна жінка в змозі самостійно створити свій образ, а значить – зіграти головну роль в облаштуванні особистого життя. Стати більш розкутою, відкиньте всі комплекси, і Ви неодмінно зустрінете свого Єдиного і станете найбажанішою жінкою для нього!

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
10 Правил – як стати бажаною жінкою

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: