Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Сім помилок, які чоловік ніколи не пробачить жінці

Здавалося б, любов може пробачити все, але іноді навіть сильна стать може поставити такі речі, як власні честь і гідність вище за неї. Прощення деяких жіночих промахів і помилок є непосильним завданням навіть для сильного і люблячого чоловіка, оскільки більшість сильної половини людства за своєю маскою твердості приховує вразливість.

Які ж жіночі «гріхи» вважаються особливо страшними?

1. Зрада

Навіть сама думка про те, що їх жінка може належати комусь ще приводить чоловіків до сказу. Поняття зради для кожного індивідуальне: для одних це безпосередньо фізичний контакт, а для інших – вже сама думка про це.

Пам’ятайте, що в разі зради ви просто демонструєте йому, що нехтуєте його почуттями і не цінуєте ваші відносини. Крім того, це ще й серйозний удар по самолюбству чоловіка. Тому для представників сильної статі часто буває простіше розлучитися з зрадницею, ніж пробачити її і кожен раз, дивлячись в її очі згадувати про заподіяну нею біль.

2. Порівняння з іншими чоловіками

Боже вас збав ставити в приклад своєму благовірному будь-якого друга / брата / знайомого, а вже тим більше – колишнього. Для кожного чоловіка це рівносильне ніж в серце. Подібне порівняння – вірний спосіб позбутися його довіри або навіть любові, оскільки жінка повинна бути музою, а не «пилкою».

3. Меркантильність

Якщо ви всіляко демонструєте інтерес до його гаманця, раз у раз випрошуючи дорогі подарунки і вихваляючись своїм забезпеченим кавалером перед подругами, то не чекайте від нього іншого до вас відношення, крім, як до речі, яку можна купити за першим бажанням.

Ставте на перший план його особистість і особливо – позитивні її аспекти. Для чоловіків важливо відчувати, що вони нам потрібні, саме вони, а не їх гаманець, квартира, машина і так далі.

4. Глузування

У кожного чоловіка є мрія. І неважливо, здається вона вам абсолютно дурною і нездійсненною, чи ні – ви повинні підтримувати його на шляху до цієї самої мрії. Якщо ж ви почнете насміхатися, то не чекайте від нього позитивної віддачі.

Чоловіка треба підтримувати, вірити в нього, вести вперед – тоді йому захочеться підкорювати все нові і нові вершини для своєї коханої жінки.

5. Образи на адресу його мами або близьких друзів

Яким би сильним не був ваш молодий чоловік, напевно він, як і в дитинстві, любить поплакатися в жилетку своїй мамі. Для більшості чоловіків, мати – непорушна святиня, і якщо ви, тим чи іншим чином, кинете в її адресу хоча б одне неприємне висловлювання, то можете геть забути про весілля і ляльку на капоті.

Те ж саме стосується і його друзів: якими б дивними вони вам не здавалися, все ж спробуйте знайти з ними спільну мову.

6. Дурість

Мається на увазі не милі жіночі хитрощі, а справжня дурість. Повірте, чоловіки все-таки не настільки примітивні, як нам інколи здається, що значення для них має не тільки розмір грудей дівчини, алеце не так.

Якщо ж дама, грубо кажучи, не може зв’язати двох слів, то приємні бесіди з нею навряд чи будуть можливими. А які ж відносини можуть розвиватися в правильному руслі без душевної близькості?

7. Перевага

Незважаючи на гендерну рівноправність і жіночу емансипацію, все ж благовірні наші часто хочуть відчувати себе здобувачами і главами сімей. Якщо ж жінка перевершує його хоч в чомусь, особливо – в розмірах своєї заробітної плати, то самооцінка чоловіка може сильно постраждати.

Але це не привід миттєво змінювати роботу на менш оплачувану: розумна жінка за допомогою особливих прийомів все ж дасть зрозуміти чоловікові, що він головний, навіть якщо на ділі це і не зовсім так.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Сім помилок, які чоловік ніколи не пробачить жінці

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: