Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

Це цікаво: 10 пізнавальних фактів про жіноче тіло

Своє тіло потрібно любити і берегти. Саме тому ми, дівчатка, сидимо на дієтах, займаємося спортом, доглядаємо за собою, але як багато ми знаємо про власне тіло? А ти знала, що жіноча інтимна зона може бути забарвлена по-різному? Або чому жінки люблять солодке більше, ніж чоловіки? Нижче – 10 найцікавіших фактів про жіноче тіло.

  1. Серце жінки б’ється швидше, ніж серце чоловіка. В середньому воно скорочується на 8-10 ударів швидше. Також серце жінки на 10-15% легше чоловічого.
  2. У багатьох жінок зі світлою шкірою інтимна зона має ліловий або коричневий відтінок. А ось у темношкірих інтимна зона найчастіше світліше їх тіла. Крім того, в різних місцях інтимна зона може бути забарвлена по-різному. Наприклад, промежина може мати блідо-рожевий колір, а статеві губи можуть бути темними.
  3. Жіноча шия більш рухлива, ніж чоловіча. Якщо гукати жінку, вона швидше за все лише поверне голову. Чоловіки в аналогічній ситуації повертаються всім корпусом.
  4. Одна грудь завжди більша за іншу, але іноді різниця така маленька, що неозброєним оком її просто не видно.
  5. Наявність або відсутність дівочої пліви зовсім не вказує на невинність дівчини. Насправді дівоча пліва може порватися і під час фізичних вправ, через травми або просто без причини. Крім того, деякі дівчата народжуються без такої пліви.
  6. За все своє життя жінка з’їдає приблизно 2-3 кілограми губної помади.
  7. На жіночому язику в кілька разів більше рецепторів, які відповідають за визначення солодкого смаку. Не дивно, що чимало дівчат такі ласуни.
  8. У жінок товста кишка більше, ніж у чоловіків. Крім того, нижня частина тулуба жінки теж більше в зв’язку з репродуктивними органами.
  9. Вагінальні виділення містять компоненти, знайдені в печінці акули.
  10. Жінкам набагато рідше за чоловіків загрожують спадкові захворювання, оскільки у них дві X-хромосоми. Саме пошкоджені X-хромосоми відповідають за гемофілію, дальтонізм і облисіння.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Це цікаво: 10 пізнавальних фактів про жіноче тіло

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: