Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

8 особливостей поганих дівчаток, які він хоче бачити в тобі

Мати деякі риси поганих дівчаток – не означає бути поганим дівчиськом. До того ж, часто чоловік хоче, щоб ти була не просто ніжною і коханою, але ще і його найкращою подругою, яка здатна на божевільні вчинки, щоб зробити його життя цікавішим. Чоловікам подобаються жінки з почуттям гумору і з «перчинкою». Так що якщо ти хоча б раз пограєш в погану дівчинку, йому це точно сподобається.

Отже, 8 особливостей поганих дівчат, або скоріше дуже впевнених і нахабних жінок, які чоловік з радістю б побачив і в тобі:

Непередбачуваність. Більшість чоловіків ненавидять повсякденну рутину, якою часто для них здається сімейне життя. Ось чому їм потрібна непередбачувана і авантюрна жінка, з якою і шлюб буде здаватися за щастя. Запропонуй йому спонтанну поїздку за місто або на море, придумай, як урізноманітнити ваші будні.


Впевненість в собі. Не секрет, що чоловікам більше подобаються впевнені жінки, які знають, чого хочуть. Він, звичайно, допоможе тобі приймати важливі рішення, але турбувати його через дрібниці, просто тому що ти не знаєш, що тобі вибрати – це дратує.


Непослух. Чоловіки одержимі сексом – це правда. І вони іноді хочуть робити заборонені речі, в тому числі і на публіці. Вони обожнюють жінок, які зовні дуже правильні, але в спальні можуть несподівано збожеволіти і вийти за рамки.

Люби себе. Ти повинна пам’ятати про свої потреби і своє задоволення. Якщо ти будеш робити все тільки для нього, він це не оцінить. Зате чоловікам подобаються жінки, які цілком самостійні, які можуть жити самі і покладатися тільки на себе, але раптом зробили вибір жити з ним. Для нього приємно усвідомлювати, що він не просто співмешканець, що допомагає по господарству, а й коханий чоловік. Це означає, що і в ліжку ти повинна говорити йому, що і як тобі подобається, щоб отримати задоволення. Так, вони це люблять.


Прямолінійність. Зазвичай жінка хоче, щоб чоловік здогадався, чого вона хоче, але вони не вміють це робити. Чоловік хоче точно знати, чого ти хочеш і що він повинен для цього зробити. Зрештою, від цього залежить твоє щастя.


Домінування. Глава в сім’ї – чоловік, це безперечно. Але іноді і він хоче побути під твоїм контролем. Не завжди, але часом можна і покомандувати, і здивувати його несподіваним перерозподілом ролей.


Пристрасть. Додай щіпку перцю у ваші поцілунки. Кожен чоловік хоче жінку, яка відчуває кожен дотик і обожнює кожну його клітинку. Пристрасть грає величезну роль у відносинах. Завдяки їй кожен поцілунок, який ви робите нібито для проформи – при зустрічі або прощанні, – буде розпалювати ваше внутрішнє багаття.

Нахабство. Це допомагає, коли він не може прийняти рішення і сумнівається. І чоловік іноді хоче почути щось різке і нахабне – це його надихає. Ти можеш сказати, що тебе дратують його сумніви, адже він завжди все робить ідеально – начебто і нахабно, але надихає.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
8 особливостей поганих дівчаток, які він хоче бачити в тобі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: