Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Уникайте чоловіків, яким потрібні слабкі жінки

Багато жінок тануть, коли чоловік каже, що, мовляв, жінка повинна бути слабкою і беззахисною, тоді я, як чоловік, розквітаю, хочу піклуватися і проявляти різноманітні чудові чоловічі риси характеру.

Такі промови забирають у жінки волю і розум – згадайте казку, як сопілка Нільса чарівним чином діяла на злих мишей. Тим часом, перед нами яскравий приклад приманки. Щось на зразок відростка у деяких глибоководних риб, який світиться і яким вони приманюють здобич. Приманюють, щоб з’їсти.

Навіщо чоловікові слабка жінка

Ось вам правда життя – вищезгадані чоловіки не шукають слабких жінок. Ці чоловіки шукають жінок покірних. Це стається тому, що такі чоловіки з якихось своїх причин вміють або підкорятися, або підпорядковувати. Варіант «домовлятися» вони чомусь не використовують.

Зрозуміло, підкорятися вони не хочуть, тому вибирають той варіант, який залишився. Це все огортається (не завжди навмисно) красивими словами про жіночу слабкість. Покірна жінка не чинить опору, вона слухняна і робить те, що їй накажуть, її легко прогнути. Якщо ти не вмієш домовлятися і не хочеш підкорятися, це єдиний нормальний варіант. Тому давайте чесно – слабких жінок шукають не сильні чоловіки. Слабких жінок шукають чоловіки владні. А це величезна різниця – сильний не обов’язково владний, владний не обов’язково сильний. Але владний обов’язково вимагає підпорядкування.

Турбота? Це не про них…

Так, такі чоловіки говорять, що будуть піклуватися… Але слова і реальність в цих випадках розходяться. Вельми сильно розходяться. Жінки тут не отримують турботи. Їм дістається опіка. Турбота – це увага до потреб і вимог людини. Опіка – це забезпечення життєдіяльності недієздатної людини. А слабка жінка – це недієздатна особа. Вона ж слабка.

Іншими словами, чоловік буде за неї вирішувати, що їй робити. Він буде вирішувати, що їй одягати, куди ходити, що читати і з ким дружити. На тій простій підставі, що він сильний, а вона слабка і потребує його турботи. Не дайте себе обдурити – мова не йде про турботу. Мова йде про опіку.

Жінки, між тим, наївно вірять, що турбота буде проявлятися по-іншому. А саме: чоловік буде робити те, що приємно їй. Ні! Чоловік буде робити те, що вважає за правильне. І якщо він вважає правильним уберегти вас від зустрічей з подругами, він це зробить. І назве це турботою.

Хоча насправді це буде опікою і причому, не найбільш вдалою.

Приборкання норовливої

Жодна людина не може довго бути покірною – така наша природа, нам необхідна, життєво необхідна свобода у виборі (хоча б в якихось межах). Якщо у нас цієї свободи немає, ми починаємо бунтувати. Так і жінки з нашої історії в якийсь момент не підкоряються. Наприклад, все ж таки зустрічаються з подругами. Або відмовляються від сексу, тому що не хочуть його. Або ще інше.

Як це оцінять? Правильно, як норовливість, непокірність. І, отже, не-слабкість. І, отже, відхід від правильної жіночої поведінки. Що потрібно робити в таких випадках? Приборкувати непокірну. І буде дивом, якщо приборкання обмежиться тільки словами.

Дозвольте невеликий емоційний відступ. Не знаю, чи випадала вам нагода спілкуватися з жінками, яких били чоловіки під девізом «А не треба було перечити». Мені доводилося – така вже робота. М’яко кажучи, в такій роботі немає нічого приємного. Бачити людину, побиту близькою людиною (а чи справді близькою?) лише за думку – це ще те задоволення, повірте. На жаль, згадувані чоловіки щиро впевнені, що у них є право «вчити непокірну», і не вбачають у своїх діях нічого поганого.

Або таке – жінка відмовилася від сексу, за що чоловік її «провчив». Не вмовив, не звабив, не спокусив, зрештою не підкупив. Ні – провчив. В процесі зламавши два ребра і організувавши коханій (а чи справді коханій?) легку черепно-мозкову травму. А також декларував, що він дуже турботливий і «жінка повинна бути слабкою, щоб я міг відчути себе чоловіком». Мабуть, відчув.

Кого шукати?

Ну добре, якщо не сильних чоловіків, то кого шукати – слабких? Звалювати його собі на плечі й тягнути ціле життя разом з його канапою? Ні, зрозуміло, що ні. Шукайте чоловіків, які якщо поки не вміють, то хоча б прагнуть домовлятися. Це легко помітити – такий чоловік не прогинає вас, наприклад, під час вибору фільму в кінотеатрі. Він не прогинається під вас. Він домовляється (або хоча б намагається домовитися).

Шукайте чоловіків, які визнають за вами певну автономність (ну і, звичайно, визнайте таку ж автономність за чоловіками). Іншими словами, шукайте чоловіків, які не вказують вам, що робити і чим займатися (і самі не вказуйте, звичайно ж).

Шукайте чоловіків, які уважні до ваших потреб і бажань, а не вирішують за вас, чи випити вам молоко, чи покататися на велотренажері. Це все не гарантує щастя (його нічого не гарантує) і не гарантує нещастя (аналогічно), але все-таки зменшує шанси потрапити під вплив насильства, бути «провченою».

Як на мене – це того варте.

Отож. Не вірте на слово. Знайте, що слова «сильний чоловік шукає слабку жінку» насправді означають «владний чоловік шукає покірну жінку». Пам’ятайте, що бути покірною завжди неможливо. Враховуйте, що за непокору вас покарають. Розумійте, що ці покарання легко можуть стати фізичними. Шукайте чоловіків не владних, а лагідних. І закарбуйте собі на носі – за кам’яною стіною не тільки мешканець фортеці, але й в’язень в темниці.

Автор: Павло Зигмантович

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Уникайте чоловіків, яким потрібні слабкі жінки

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: