Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

8 способів створити глибокий духовний зв’язок з партнером

Духовний зв’язок – це об’єднання двох споріднених душ. Так ще можна назвати найвищий рівень довіри і розуміння.

На жаль, велика кількість пар не відчувають духовний зв’язок між собою. Причин чому так відбувається може бути багато: від банальної втоми до відсутності кохання.

Питанням “як налагодити духовний зв’язок в парі?” задається велика кількість людей. Ми готові вам допомогти. У цій статті ви побачите 8 правил від психологів, аби не втрачати близькість с партнером:

1. Зоровий контакт

У зоровому контакті є щось магічне. Це спосіб показати партнеру, що він вам цікавий. І сенс тут полягає зовсім не в тому, щоб щось знайти в його очах. Насправді ви встановлюєте контакт з його душею. Ось що означає фраза «розглядати душу іншої людини через її очі».

2. Кожен день знаходьте час побути разом

Життєві шум і метушня заважають парам усамітнитися і провести час разом. Якщо ви хочете встановити зі своїм партнером духовний зв’язок, кожен день намагайтеся проводити з ним час, не відволікаючись ні на що інше. Це має на увазі не тільки сеkсуальну близькість, а й прості дотики. Фізичні контакти на кшталт обіймів і поцілунків теж сприяють збільшенню сили вашого кохання.

3. Вчіться у партнера

Кращий спосіб вирости в духовному плані – це почати вчитися у свого партнера. Хоч і не зумисне, але він здатний навчити багатьом речам. Ваша друга половинка завжди вказує на те, де ви припустилися помилки, і як ви можете стати краще. Тут дуже важливо поважати не тільки свої, але і потреби партнера.

4. Діліться тим, що у вас на серці

Говоріть про те, що вас хвилює. Нехай це здається вам незначним чи дурним. Партнер не зможе зрозуміти вашу душу, якщо ви не почнете говорити, пояснювати, обговорювати.

Чим більше ви відкриті один до одного, тим міцніший ваш союз.

5. Смійтеся разом, щоб зміцнити ваш зв’язок

Якщо партнери разом над чимось сміються, їх серця відкриваються. Коли у вас з’явиться час для зміцнення відносин, влаштуйте спільний перегляд кінокомедії або кумедних відеороликів.

6. Любіть себе

Це може прозвучати дивно, але таким чином ви теж зміцнюєте свій любовний зв’язок. Якщо ви любите себе, то знаєте, де ваші слабкі сторони. Тим самим ви підвищуєте власну самооцінку, а партнер починає захоплюватися вами ще більше.

7. Будьте власним ідеалом

Ви мрієте про партнера, якого подумки наділяєте певними ідеальними якостями. Але замість того, щоб сподіватися на втілення цієї ідеальної ідеї в реальність, станьте самі ідеальними для нього.

Так, якщо ви хочете, щоб про вас піклувалися, піклуйтеся про нього; якщо хочете бути коханою, даруєте йому своє кохання; якщо хочете, щоб він мовчав під час сварки, тоді ведіть себе так само. Іншими словами, робіть по відношенню до нього все те, що хочете отримати від нього. Так ваш духовний зв’язок стане ще глибше.

8. Не ворушіть минуле

Якщо у вашому житті з’явився новий чоловік, залиште минуле в минулому і не змушуйте коханого знову і знову розплачуватися за ваш попередній гіркий досвід. Нещасливе минуле може легко зруйнувати ваше майбутнє. Не чіпляйтеся за нього, а просто відпустіть. Слідуйте правилу «прости і забудь» і з відкритою душею насолоджуйтеся теперішнім.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
8 способів створити глибокий духовний зв’язок з партнером

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: