Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

Жіночий гороскоп на лютий 2022 року для всіх знаків Зодіаку

На початку місяця Венера, володарка сердець і законодавиця смаків, знову піде у прямому напрямку, залишаючи нам безцінні уроки кохання. А Меркурій, головний космічний зв’язківець, з лютого змінить напрямок свого руху з прямого на протилежний.

Тому нам потрібні подвоєні зусилля у вирішенні звичайних завдань. У цей період не рекомендують розпочинати нові проекти, підписувати договірні зобов’язання, укладати шлюб, оформляти кредит, купувати речі тривалого користування. Водночас має сенс повернутися до незавершених справ, виправити помилки у особистих відносинах, відмовитися від непродуктивних зв’язків та шкідливих звичок.

Кожній жінці в цей період варто навести лад у своєму гардеробі, віддати улюблені речі у хімчистку або на реставрацію, удосконалити свій індивідуальний стиль, підібрати нові аксесуари.

Водолій
21.01-20.02

На початку лютого може загостритися давня проблема, пов’язана з будинком чи спільним майном. Тому неминучі якісь зміни у домашньому укладі. Спробуйте по-новому розподілити сімейні обов’язки або відкрито обговорити свої проблеми з партнером. Друга декада лютого – непродуктивний час для вирішення ділових питань. Залишається дуже багато прихованої інформації, яка проявиться значно пізніше. Кінець місяця пройде на творчій ноті. Від вас залежить, чи зможете ви створити справжній шедевр у будь-якій області, чи просто проведете цей період у меланхолії.

Сприятливі дні: 2, 11, 21

Несприятливі дні: 6, 13, 20

Риби
21.02-20.03

У період зворотного руху планет Риби зможуть уникнути руйнівних подій. Головне, щоб ви знайшли спокій наодинці із собою. Упорядкуйте свої думки, налаштуйтеся на романтичну хвилю. Вам протипоказані різкі кроки як у коханні, так і професії. Намагайтеся не робити покупок за настроєм, оскільки нових грошових надходжень поки що не передбачається. Успішніше ви зможете зайнятися розумінням таємниць людської душі, прихованих мотивів чужих вчинків. Ці тенденції збережуться на найближчий місяць.

Сприятливі дні: 2, 11, 12, 22

Несприятливі дні: 8, 9, 16, 24

Овен
21.03-20.04

Особисте життя та атмосфера в будинку залежатимуть від успіхів у кар’єрі. Тому всі ваші зусилля спрямовані на цю сферу. Якщо ви працюєте над новим проектом, тут можливі непередбачені перешкоди. У період зворотного руху планет варто повернутись до старих задумів і попрацювати над важливими деталями. Відповідь на питання, що хвилює вас, може прийти зі сторінок книг, газет або в репліці будь-якого кіногероя. Для гостроти стосунків можна влаштувати собі емоційний допінг, відвідавши видовищні заходи та взявши участь у будь-якому екстремальному виді спорту.

Сприятливі дні: 4, 8, 12, 23

Несприятливі дні: 10, 11 18, 25

Телець
21.04-20.05

На початку місяця значно покращиться ваше фінансове становище. Схоже, до вас повернуться ті гроші, які заблукали по дорозі: давній борг, перерахунок зарплати, відсотки за вкладом тощо. За виконану роботу ви отримаєте навіть більше, ніж розраховували. Після 6 лютого ви зможете знайти нове вирішення питань, пов’язаних із власністю та нерухомістю. Чоловік вимагатиме підтримки у своїх честолюбних планах, емоційного спокою та розмов про піднесені матерії.

Сприятливі дні: 2, 11, 17, 26

Несприятливі дні: 1, 13, 21, 27

Близнюки
21.05-21.06

Планети обіцяють вам стійкий оптимістичний настрій. Багато ситуацій, які раніше викликали стрес, тепер сприйматимуться як джерело нових життєвих сил. На початку місяця з’явиться несподівана можливість подорожувати вдвох на дуже вигідних умовах. Щоб усе пройшло гладко, раджу вирушати в дорогу не пізніше 6 лютого. Будьте обережні за кермом, переконайтесь у справності свого автомобіля, пройдіть техогляд.

Сприятливі дні: 1, 9, 18, 28

Несприятливі дні: 3, 16, 19, 24

Рак
22.06-22.07

Лютий пройде під знаком партнерських відносин. Це і особисті, сімейні стосунки, та стосунки у робочому колективі. Після періоду затримок та перешкод ви знову зможете будувати грандіозні плани. Але не забувайте про дрібниці та деталі. Під впливом Юпітера у сонячному знаку ви можете набрати зайву вагу. Якщо на фотографії 12-річної давності (цикл Юпітера) ви були чарівною товстушкою, тепер це може повторитися. Єдиний вихід – строга дієта і, як наслідок, голодні домочадці.

Сприятливі дні: 3, 11, 21, 22

Несприятливі дні: 4, 18, 25, 26

Лев
23.07-23.08

Лютий для вашого знаку – це середина біологічного року, коли можливе зниження тонусу та загострення нездужань. Тому раджу знизити ділову активність і за можливості взяти короткочасну відпустку. Для відновлення сил найефективнішими будуть нетрадиційні методи: голковколювання, аромотерапія. Нові враження, відвідування виставок, показів мод також стануть хорошим емоційним підживленням. Для відновлення сил корисно провести генеральне прибирання в будинку, забрати непотрібні речі, а сімейні реліквії поставити на почесне місце.

Сприятливі дні: 4, 12, 13, 24

Несприятливі дні: 1, 7, 22, 28

Діва
24.08-23.09

У лютому відбудеться перехід від яскравої, творчої роботи до виконання повсякденних обов’язків. Спочатку цей процес піде у повільному темпі. Потім ви підключите властиву вам логіку, увагу до дрібниць і зможете просунутися вперед у тих умовах, коли всі довкола гальмують. Після 6 лютого, у період зворотного руху Меркурія, приділяйте більше уваги навчанню дітей. Вони можуть частіше звичайного пустувати, відволікатися від занять або погано засвоювати матеріал. Наприкінці місяця ймовірні несподівані побутові проблеми: поломка автомобіля чи побутових електроприладів. Але цього місяця не варто купувати речі, призначені для тривалого використання.

Сприятливі дні: 6, 16, 21, 26

Несприятливі дні: 2, 8, 9, 23

Терези
24.09-21.10

У лютому Терези зможуть розширити свій кругозір та погляди на життя. У вас підвищиться інтерес до зарубіжної культури, моди, кулінарії. Приміряйте новий образ із колоритними етнічними деталями, порадуйте своїх домашніх новими екзотичними стравами. Молоді Терези зможуть чіткіше уявити свою майбутню професію. Наприкінці лютого настане час перегляду любовних стосунків, повернення старих друзів та шанувальників.

Сприятливі дні: 1, 9, 18, 28

Несприятливі дні: 3, 11, 25

Скорпіон
22.10-22.11

У вашому оточенні відбудуться сприятливі зміни. Тепер ви зможете проявити себе з найкращого боку у коханні. Творча нотка виявлятиметься навіть у звичайнісіньких заняттях: у навчанні дітей або в приготуванні романтичної вечері. Можливо, в середині лютого ви наблизитесь до вирішення проблеми, пов’язаної з благоустроєм будинку, покупкою або розширенням житла. Раджу поки що розглянути всі відповідні варіанти, але рішення про таку серйозну покупку приймати не раніше середини березня.

Сприятливі дні: 3, 12, 21

Несприятливі дні: 2, 13, 14, 27

Стрілець
23.11-21.12

Стрільцям раджу стримати прагнення до розкішного життя. Інакше великі витрати неминучі. Відпустка або поїздки заради розваг можуть виявитися дорожчими, ніж передбачалося. Оздоровчі заходи краще перенести на пізніший термін. У середині лютого у вашому житті може з’явитися людина, яка в минулому багато для вас означала. Не поспішайте будувати спільні плани. Приблизно через місяць почуття розвіються, але залишать по собі довгий післясмак, як гарне витримане вино.

Сприятливі дні: 4, 5, 14, 24

Несприятливі дні: 3, 9, 17

Козеріг
22.12-19.01

В цьому місяці Козероги будуть найоптимістичнішим і життєлюбним знаком у всьому Зодіаку. Вам будуть легко вдаватися як професійні, так і особисті справи. Використовуйте всі можливості цього місяця, тому що пізніше вже не буде такого великого поля для вашої діяльності. Венера, яка знаходиться у вашому зодіакальному знаку, принесе вам удачу, грошові надходження та підвищить сексуальну привабливість для протилежної статі. Після 6 лютого постарайтеся уникати надмірної екстравагантності. Від покупок дрібничок для душі краще відмовитись.

Сприятливі дні: 6, 16, 22, 25

Несприятливі дні: 4, 12, 19

Джерело

 

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Жіночий гороскоп на лютий 2022 року для всіх знаків Зодіаку

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: