Про жіноче відверто та з гумором!
Думки, Корисно

Якщо чоловік вас кохає, то ніколи не помітить цих 10 недоліків!

Кожній з нас хочеться бути привабливою і неповторною в очах свого благовірного. Але, як виявилося, безліч дрібниць, через які ми проливаємо море сліз, більшість чоловіків просто не помічають. Зовнішність – головне джерело занепокоєння та стресу в жіночому житті – часто нічого не означає для чоловіка. І він не є байдужим, ні, він просто вас кохає!

1. Розтяжки

Твій коханий любить твоє тіло, і зовсім не важливо, чи є на твоїх стегнах злощасні розтяжки чи ні. Поводься впевнено, полюби своє тіло, так само як його любить він, і твій обранець буде в захваті! Пам’ятай, для чоловіка немає нічого важливішого за довіру.
якою має бути жінка очима чоловіка

2. Макіяж

Сильну стать і справді не хвилює, чи гармоніюють твої рум’яна з помадою, скільки туші на твоїх віях і якого кольору тіням ти віддала перевагу сьогодні. Якщо для жінки макіяж — питання життя і смерті, то для чоловіка він є лише легким доповненням до карколомного образу.

До речі, все більше чоловіків схиляються до думки, що природність — чи не найсексуальніша річ у жінці. Так що кілька разів подумай, перш ніж клеїти накладні вії.

3. Зайва вага

Іноді вага будь-якої людини може змінюватися, і кілька зайвих кілограмів — аж ніяк не привід лити сльози. Для підтримки міцного здоров’я жінці необхідно бути у добрій фізичній формі, проте не варто приділяти так багато уваги своїй вазі. Для люблячого чоловіка ти завжди чудова!

4. Зморшки на лобі

Якщо чоловік по-справжньому любить тебе, його не цікавить, скільки зморшок у тебе на лобі або у куточках очей. А постійне зациклювання на своїх недоліках допоможе тобі лише заробити ще одну зморшку. Старіти пліч-о-пліч з партнером – це ж чудово!

5. Взуття

Якщо щовечора перед побаченням ти ламаєш голову, які шпильки надіти сьогодні, знай, що це питання вселенського масштабу хвилює лише тебе одну. Повір, чоловік не помітить, нові на тобі сьогодні туфлі або ті, в яких ти пурхала вчора. Якщо, звичайно, це не щось надзвичайне.

6. Асиметричні груди

А ти знала, що у природі не існує симетрії? Зовнішньо ідеальна будова тіла насправді виявляється зовсім не досконалою — різна форма очей, вух, пальців і, що найстрашніше для жінки, грудей… Проте такі дрібниці помітні лише тобі!

Люблячий чоловік захоплюватиметься твоїми формами, незважаючи на уявні комплекси.

7. Відросле коріння

Якщо чесно, то чоловік швидше про своє волосся переживати стане, ніж про твоє. Догляд за собою ніхто не скасовував, але ледь помітне відросле коріння — упущення пробачливе. Швидше за все, твій чоловік і не помітить такої дрібниці.

8. Смакові переваги

Хочеш з’їсти бургер з картоплею фрі на першому побаченні? Так будь ласка! Будь-який розуміючий чоловік точно пробачить, якщо ти час від часу даєш слабину. Не сумнівайся, іноді він і сам не проти з’їсти щось таке.

9. Брови

Жоден чоловік не буде в захваті від зарослих і недоглянутих брів. В іншому – експериментуй скільки влізе! Поки ти виглядаєш презентабельно, тобі не варто побоюватись.

10. Зовнішній вигляд у ліжку

Під час сеkсу чоловіка турбує лише те, як принести тобі задоволення, та й насолодитися процесом самому. Твоя розпатлана зачіска, легкий рум’янець і здивований вираз обличчя його заводять, але ніяк не відштовхують. Насолоджуйся процесом, забувши про все!

Ідеальна жінка очима чоловіка – це кохана жінка. Не суди себе надто суворо, не забувай, що твій обранець справжній чоловік. Він любитиме, захоплюватиметься і піклуватиметься про тебе, незважаючи ні на що. Так що геть комплекси і гайда насолоджуватися життям!

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Якщо чоловік вас кохає, то ніколи не помітить цих 10 недоліків!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: