Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Він ніколи не пробачить тобі цього, навіть якщо дуже сильно кохає…

Сьогодні давай без ремарок і розшаркувань. Багато жінок люблять ображатися. Жінки ображаються красиво – як вулкан. Запально і радикально.

Це практично all inclusive: відмовчуватися, бити посуд, істерити, закотити скандал, поплакати, ігнорувати, викидати речі з балкона, позбавляти сеksу, піти жити до подруги… І це, до речі, неповний список чисто жіночих покарань. Причому не завжди і не для всіх має значення масштаб ЙОГО помилки.

Чоловік ображається без особливих хитрощів. Уже без апетиту і мовчки доїдає, йде в спальню і звідти загрозливо мовчить.

Курить з балкона, струшує попіл на кішок і розглядає проїжджаючі машини. Ходить похмурий і байдужий. Іноді йде в бар і лягає спати, не знімаючи краватку.

Ми ображаємося з різних приводів і прощаємо кожен на свій лад.

Кажуть, що чоловіки забувають, але не прощають. Жінки – прощають, але не забувають.

Загалом, сьогодні я розповім про жіночі проступки, за які один раз вибачитися по-жіночому може і вдасться, але в другий – навряд чи вийде. Почнемо з помилок.

Про що помиляються жінки

Є жінки, які впевнені, що знають про чоловіків ВСЕ. Такі ще люблять оцінювати інших жінок.

Ти точно чула коли-небудь краєм вуха, як «той красень» не підходить «цій сірій мишці». Вони поширили кілька помилок про те, чого і не прощають і що ненавидять чоловіки.

Давай їх розберемо.

Жіноча дурість

Ці «найрозумніші» жінки придумали, що чоловіки вибирають по розуму, а фітоняшки потрібні виключно для сеksy.

Жоден, мовляв, адекватний чоловік не захоче бачити поруч дурненьку. Така дівчина у них зазвичай в хустинку хихикає над жартами чоловіка і накручує на палець білявий локон.

А ще й гадки не має, що таке сублімація, блокчейн і абстрактний експресіонізм. Ну їй це і не треба!

Але стала дружиною власника якої-небудь компанії.

«Та яка різниця, про що вона думає? – сказав якось один мій друг – Зате я знаю, що вона без мене помре!»

Мила, це не означає, що чоловікові потрібна дурненька. У цій фразі є базис, який тобі потрібно знати про чоловічу психологію.

«Без нього помре» апріорі включає: вміє слухати, хоче чути, не рівняє з іншими, не напружує. Це не означає, що чоловікові потрібна дурочка, яка зазираэ в рот. Потрібна легкість і енергія. Щоб ти не грузила мозок після роботи, а обняла і допомогла забути про справи і переключитися на відпочинок, сім’ю, любов.

Чоловікові потрібна твоя радість і вдячність. В душі ми всі ті ж хлопчики. Кожному хочеться бути суперменом і погеройствовати. А не програвати в квача, тій, що завжди хоче бігти попереду. Це втомлює, коли ти борешся з усім світом, відкриваєш двері додому, а там дружина вже опускає забрало.

Поганий смак

Жінки не прощають один одному недоречний макіяж і позбавлені смаку сумки. У чоловіків все інакше. Практично в будь-якому класі, думаю ти пам’ятаєш, була дівчинка, яка прекрасно ладила з хлопцями і її не переносили дівчата. Тому що вона красиво усміхалася, у неї були густі кучері, малювала, танцювала, книжки читала і хлопцям списувати давала.

Чоловікові плювати на творця твоїх лабутенів, якщо ти виглядаєш жіночно і охайно.

Твоя манера одягатися – сигнал світові про те, яка ти. Яскравий макіяж і сміливе міні виглядають спокусливо – заперечувати не буду, але що вони говорять про тебе? Не транслюй агресивну сексуальність, щоб потім не скаржитися на «козлів». Чоловік бере у жінки те, що вона пропонує.

Істерики і драми

Вважається, що чоловіки терпіти не можуть істеричок. Але все не так однозначно. Люди бувають різні. Хтось закривається при будь-яких проявах емоцій, а інші схильні до драматизму і експресії.

Питання не в драмі, а емоції, яку вона передає.

Сама поміркуй…

Можна, наприклад, грайливо поцікавитися як він тебе хоче. А можна жбурнути в нього його ж трусами і видати щось в дусі «а ось колишній дихає глибше і може довше». Ну зовсім же різні речі…

Демонстративність

У цьому є частка правди. Гострий язик може нашкодити побачення навіть більше, ніж її мовчання. Я не закликаю прикидатися дурепою. Але є різниця між «бути розумною» і «мудрувати».

Все просто:

Розумна жінка знає, чого хоче, розвивається, позбавляється від комплексів і образ, а іноді навіть їх не колекціонує. Вона аналізує свої помилки і вибудовує своє життя у відповідності зі своїми бажаннями. Вона відчуває, коли і що потрібно сказати і де потрібно промовчати (це ще мудрістю називають).

Жінка, яка мудрує, розкидається своїм «розумом» направо і наліво, аби його помітили, за фактом, невпевнена і закомплексована, тому переконує оточуючих через свою уявну перевагу.

Демонстративність буває різною, не тільки інтелектуальною.

Є жінки, які несуть світу красу не питаючи, чи потрібно це йому: розступіться – Віка на барній стійці робить шпагат, стоячи каблуком в склянці недопитого віскі.

В той же час, все це не можна віднести до вчинків, які чоловіки не прощають. Ми, чоловіки, взагалі здатні багато чого пробачити, коли любимо. Та й самі ж не ідеальні.

Тепер головне.

8 вчинків, через які чоловік захоче з тобою розлучитися

Для чоловіка почуття власної гідності важливіше за любов. Прикро? Нелогічно? Можливо, але ти ж не поважаєш людей, які дозволяють витирати об себе ноги.

1. Публічна критика

Критика в гармонійних стосунках може бути або конструктивною, або ніякою. Всі інше претензії і деструктив.

Тет-а-тет вислуховувати на свою адресу – неприємно, а на очах інших людей… Хочеш вбити стосунки? Зроби так пару раз. Тут справа не тільки в самолюбстві. Все набагато гірше. Чоловік сприйме це як зраду. Ти перейшла на темну сторону сили, ти вже не стоїш з ним на одній барикаді – ти стала чужою.

Я поясню. Чоловік знаходиться в постійному протистоянні із зовнішнім світом. Кожен день він в соціумі цілиться, домагається, відстоює.

Кохана жінка – мотивує і дає сили на все це. Як тільки ти займаєш позицію соціуму, а не ЙОГО – ти противник. В якомусь сенсі – це зрада…

2. Зрада – не тільки тіло

Так, жінки теж часто не прощають зраду. Проте чоловіки сприймають її гостріше і прощають рідше. Подвійні стандарти? Можливо, але під цим є підстави, навіть цілих два.

Чому чоловіки зраджують? Тому що їм не вистачає. Вражень, почуттів, захоплення.

Особливо, якщо по п’яні. Тут чоловік не сприймає сеks з іншою жінкою як щось важливе. Швидше, як різноманітність в рутинному житті.

Жінка рідко зраджує випадково. Поява коханця – в її житті виник внутрішній конфлікт. Не обов’язково нове кохання, але може бути палка закоханість, захоплення.

Зрада жінки, як правило, має під собою більш серйозну основу. Жінка зраджує не тільки тілом, а й почуттями, всім своїм єством. І причина зазвичай зводиться до одного – вона глобально нещаслива зі своїм чоловіком.

3. Ти заперечуєш в ньому чоловіка

Чоловік не пробачить, якщо ти ставиш під сумнів його мужність. У будь-якому аспекті. Жодне «люблю» не зрівняється зі ставленням в дусі «я бачу в тобі чоловіка». Запам’ятай це! Коли ти тільки думку допускаєш про те, що він «не мужик» – твій чоловік це відчуває.

Нехтування з боку жінки не надихає і не мотивує, повір. Він не буде тобі нічого доводити. Він розвернеться і піде від тієї, хто в ньому засумнівався. Це не образа і не непрощення, це абсолютне розуміння того, що ти не його жінка.

4. Дурні ревнощі

Любов – це довіра. Коли двоє людей падають в обійми один одного з закритими очима.Протилежність любові – страх. Де з’являється одне, там зникає інше.

Ревнощі – індикатор страху і комплексів. Безпідставні звинувачення, замаху на особисту свободу, тотальний контроль, перевірки смартфона, комп’ютера, кишень…

Мила, що ти розраховуєш знайти, якщо вже остаточно втратила головне – любов?

Ревнощі – показовий жест егоїста. Страх втратити володіння. Любов – це бажання віддавати.

Це різні планети. Навіть якщо чоловік не аналізує природу твоїх ревнощів, він інтуїтивно відчуває, що ти любиш себе в рази більше, ніж його.

5. Маніпуляції

Основа маніпуляції – слабкість. Чоловіки не розуміють натяків.

Коли людині не вистачає духу заявити про своє бажання, вона «натякає». Коли їй ніяково здатися поганою, вона перекладає провину на іншого.

Коли людина не хоче брати на себе важку розмову про розрив, вона робить так, щоб партнер пішов сам. Коли не вміє просити «прошу тебе, будь ласка» – в хід йдуть сльози, істерики і почуття провини…

Нормальний чоловік не дозволить собою зневажати, навіть якщо любить. Він не захоче бути поруч з жінкою-равликом.

Кілька разів він може стерпіти маніпулятивну поведінку, але якщо це буде повторюватися, він просто піде.

6. Порівняння з…

Твій чоловік для тебе найкращий. Якщо це не так, чому він – твій чоловік?

Поважати свого чоловіка = поважати себе, свій вибір, себе саму. Коли ти порівнюєш його з колишніми, з колегами, з ідеалом, ти кричиш тим самим «ти недостатньо хороший!» – ти отримаєш все назад.

Твій чоловік не може бути ідеальним і ти теж. Але він жадає бути для тебе: найсильнішим, найуспішнішим, дотепним і мужнім, а не проміжним ланкою.

Повір мені, знайдеться та, що буде його любити.

7. Образа близьких

Будь-який нормальний чоловік любить своїх близьких людей, а якщо ні, це як мінімум привід для роздумів.

Просто будь обережна, коли говориш про його батьків і інших родичів. Навіть якщо тебе дуже розлютив хтось із них, повільно порахуй до десяти, а потім вже щось говори. Про ситуацію. Не про людей.

8. Невіра

“Мені абсолютно все одно, ким я буду в наступних втіленнях. Головне, щоб поруч зі мною була моя дружина!”

Це цитата Генрі Форда. Він працював скромним механіком за 11 доларів в тиждень. По 10 годин на день. А потім приходив додому і до півночі працював в сараї, винаходячи новий тип двигуна.

Батько не вірив в нього. Сусіди вважали божевільним. Знайомі висміювали. І тільки дружина щовечора тримала йому гасову лампу, коли темніло.

Так минуло три роки, а далі… Я думаю, ти здогадуєшся.

Кожен чоловік хоче бути з жінкою, яка вірить в нього, як би не складалися обставини в його житті.

У любові і фізики різні закони

Всі ми допускаємо помилки. Якісь із них – втілення наших страхів, невпевненості, слабкостей, жадібності. У фізичному світі, якщо ми даємо іншій людині щось матеріальне – іграшка це або діамант, – самі це втрачаємо.

В любові зовсім навпаки. Все, що ми віддаємо іншому, ми переживаємо самі. Все, що ти даєш чоловікові, розквітає в твоєму серці.

Не забувай про це!

З вірою в твоє щастя,
Ярослав Самойлов

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Він ніколи не пробачить тобі цього, навіть якщо дуже сильно кохає…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: