Про жіноче відверто та з гумором!
Думки, Корисно

4 обов’язкові речі, які роблять щасливі пари щодня

Щоб стосунки зберігали вогонь протягом довгого часу, їх потрібно підтримувати. І психологи стверджують, що в цьому допомагає звичка присвячувати дорогоцінний час один одному.

Ви не можете бути разом зі своєю половиною протягом усього дня, але це навіть накраще. Ви встигаєте скучити один за одном. А от вечір – чудовий час щоб присвятити його собі та вашим стосункам.

Забудьте про роботу

Одне з головних правил щасливих стосунків – вміння залишати роботу за робочим місцем. Дім – це місце для відпочинку, а також можливість провести час з близькими людьми.

Тож ввечері вимикайте всі робочі чати та не читайте робочу пошту. Пам’ятайте, що місць роботи у вас буде багато, а улюблених людей – ні.

Вимикайте телефон

Сучасні люди дуже багато часу присвячують соціальних мереж, не уявляючи свого життя без смартфона. Вимикайте телефон хоча би на пару годин, а в цей час поговоріть із вашим коханим/коханою.

Не впускайте дітей до вашої спальні

Спальня – це місце лише для вас. Діти повинні спати в окремій кімнаті.

Щоб залишатися близькими, у пари повинна бути своя територія, де можна проводити час тільки вдвох. Якщо не дотримуватися цього, від близькості нічого не залишиться”, – стверджують психологи.

Говоріть один з одними

Щоб бути близькими, людям потрібно говорити один з одним. Саме відверті розмови з кимось і створюють близькі стосунки.

“Щоб любов залишалася живою, вам потрібно приділяти один одному час. Тільки ти і тільки він. Прищеплювати в щоденний розпорядок звички, які зроблять вас ближче один до одного, а також раз на тиждень влаштовуйте побачення і раз на рік їдьте в спільну відпустку”,

– радять психологи.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
4 обов’язкові речі, які роблять щасливі пари щодня

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: