Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Жінки, які роблять ЦЕ, більш щасливі у стосунках

Занадто багато жінок боятися сперечатися в стосунках. «Навіть не варто говорити йому свою думку, тому що він не погодиться зі мною, і ми просто посваримося. А я ненавиджу сваритися», – подібне я чую дуже часто.

І я це розумію. Я теж не люблю сваритися, а люблю тепле і мирне співіснування зі своїм хлопцем. Але я знаю, що коли я не висловлюю свою тверду думку, це погіршує наші відносини.

Якщо я відмовляюся сперечатися, я немов втрачаю право голосу і відчуваю образу. Потім моє невдоволення відчуває хлопець і віддаляється від мене, і ми потрапляємо в сумне замкнуте коло.

Чи не краще було б поділитися з ним тим, що мене турбує, що важливо для мене, але не сваритися, а просто спокійно поговорити про це, дізнатися думку один одного? Тоді я відчуваю себе більш впевненою, і він знає мою точку зору, і тоді ми можемо краще обговорити проблему.

Коли я чую, що пари ніколи не сперечаються, я відразу розумію, що є проблема. Проблема в тому, що один з них нечесний.

Розбіжності у відносинах можуть їх зміцнити і зробити краще, тому що у кожного є право голосу, ви висловлюєте себе і як пара приходите до якогось рішення або компромісу. Якщо ви будете стримувати себе і не висловлювати свою думку, аби не сперечатися, це буде накопичуватися, ви почнете дратуватися через дрібниці або вести себе пасивно-агресивно.

Це погано і для вас, і для ваших відносин.

Чому ми так боїмося сперечатися? Ми боїмося, що наша половинка перестане нас любити. І іноді так і може статися. Але яка альтернатива? Прикидатися кимось іншим? Жити в брехні, закриваючи рот собі, аби інша людина любила вас і була з вами, нехай навіть він не поважає вашу думку?

Здорові відносини – це коли обидві людини в парі чесні один з одним, не погоджуються з якихось питань і залишаються разом незважаючи на розбіжності.

Деякі з нас більшу частину свого життя витрачають на те, щоб бути «хорошими дівчатками» і тримають свою думку при собі.

Ми думаємо, що це неввічливо, але ж це правда. Тактовно і рішуче висловити свою точку зору – це шлях до власної впевненості та щастя. Хіба ви не хочете бути з тим, хто буде любити вас з вашими твердими переконаннями, навіть якщо він не згоден з ними?

Тому не мовчіть. Просто робіть це спокійно, вмійте вислухати реакцію, аргументи проти, будьте відкриті до обговорення, і будьте впевнені, що ваша думка важлива і гідна того, щоб її вислухали. Ніколи не залишайтеся з тим, хто не цінує вашу думку.

Джерело

 

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Жінки, які роблять ЦЕ, більш щасливі у стосунках

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: