Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Щастя любить тих, хто любить себе

Людина притягує до себе те, що сама ж випромінює.

Якщо ви хочете, щоб вас любили оточуючі, тоді спочатку самі навчіться приймати себе. Щедрість до себе буде притягувати подарунки від інших. Тут діє закон бумерангу: радість повернеться радістю, сум – сумом, гроші – грішми і так далі. Гармонійне функціонування людини неможливе без любові до себе, яка грає таку ж важливу роль, як кровоносна система. Найменший збій вилазить боком і спричиняє багато болю.

Душа відчуває і гостро переживає відсутність поваги до впевненості у своїх силах. В особистому житті та на сімейних стосунках це також відзначається. Діти не дочекаються тепла, підтримки і відповідної любові від матері, яка не живе в гармонії з собою. Адже відсутність головної ланки в енергетичному сплетінні почуттів ніщо не зможе компенсувати. 

Якщо людина відчуває дефіцит любові, то навіть найпалкіше сонце не зможе зігріти її душу. Вона завжди буде почуватися нещасною та незадоволеною, незважаючи на будь-які радісні моменти життя. Не повага до себе буде гнітити з кожним днем все більше. З’явиться відчуття своєї нікчемності та мізерності, які змусять комплексувати з приводом і без нього.

Нещасна мати не зможе подарувати щастя своїм дітям. Кожен день вона буде проводити в муках агонії. Постійне невдоволення, самокопання і критики перетворять її на пораненого звіра, який потрапив у пастку, без шансу на порятунок.

Однак задумайтеся: чому ви маєте це терпіти, якщо кожен сам вирішує любити себе, чи ні, поважати себе, чи ні. Справді, що посієш, те й пожнеш. Хіба в останній день на землі ви будете жаліти про те, що у вас криві ноги, недосконала фігура або недостатньо висока посада? 

Повага і любов до себе – це основа щасливого життя. Ці почуття ти не отримаєш ззовні, бо вони народжуються всередині. Не витрачайте свій час і сили на безглузду зневіру та докори, якщо ви можете просто насолоджуватися моментом. 

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Щастя любить тих, хто любить себе

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: