Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Ви втратите тих, хто залишився в вашому житті, якщо будете думати про тих, хто пішов

Послухайте, я знаю, що це важко. Знаю, як важко жити без того, хто колись був частиною вашого життя. Того, хто, як ви думали, буде завжди.

Знаю, як це жити після розставання з дорогою людиною. Але ви не можете постійно думати про це, постійно кликати тих, хто пішов. Ви не можете жити надією на те, що вже ніколи не станеться. Зрештою, якщо хтось хоче бути у вашому житті, він буде. Незважаючи ні на що і ні на кого. Вони зроблять все, що зможуть і навіть більше, щоб не втратити вас. Якщо ж вони цього не роблять – це значить, що ви їм більше не потрібні.

Однак це не означає, що ви повинні ненавидіти їх. Навпаки, згадуйте тільки щось добре і прекрасне, що вони привнесли у ваше життя. Згадуйте з легким смутком і теплою посмішкою – адже це дійсно було, і ви були щасливі. Не намагайтеся викреслити їх зі своєї свідомості, не прокручуйте прощальні слова. Не носіться з образою. Не заради них, тому що вони вже пішли. Заради себе. Тому що ви – залишилися.

Любіть їх по-іншому – як те, що було, але вже ніколи не повториться. Любіть уроки, які вони вам дали. Бажайте їм добра кожен раз, коли думаєте про них. Але не прагніть, щоб вони повернулися.

Якщо люди пішли з вашого життя, тому що не захотіли або не змогли цінувати, любити, бути поруч з вами – не кличте їх, не чекайте з надією, що повернуться. Не просіть їх про щось більше, ніж вони можуть дати в даний момент. Побажайте їм розібратися в собі. Побажайте їм рости. У них – свій Шлях і своя Подорож, частиною яких ви вже не є. І це нормально. Ви повинні зрозуміти, що це абсолютно нормально.

Тому замість того, щоб думати і зосереджуватися на людях, які пішли, зосередьтеся на тих, хто залишився. Зосередьтеся на тих, хто поруч, на тих, хто цінує вас і поважає. Зосередьтеся на людях, які варті вашої любові. Зосередьтеся на людях, які дають сили, розвивають і роблять ваше життя прекрасним.

Озирніться навколо: людей, яким потрібна ваша любов – дуже багато. І вони будуть цінувати її, вони будуть вважати, що їм невимовно повезло. Вас оточують люди, які знають точно, що хочуть бути поруч. Вони не сумніваються і не роздумують – вони впевнені, що їм потрібні саме ви, і доводять це кожен божий день. Не приймайте їх як належне. Не втрачайте зв’язок з тим, що у вас є, ганяючись за тим, чого більше ніколи не буде.

Повірте, ви упустите дійсно прекрасні речі, якщо будете продовжувати сподіватися, ображатися, але чекати тих, що пішли. Ваше минуле краде у вас сьогодення і майбутнє. Не живіть спогадами – це придумане життя. Живіть реальністю – вона справжня. Не зачиняйтеся і не ховайтеся від того, що у вас є і буде.

Відкрийте себе світові і дозвольте йому заповнити порожнечу, яка виникла, новими людьми, новими переживаннями і новою радістю. І таких можливостей з кожним днем ​​буде все більше. Просто перестаньте думати і зосереджуватися на тих, хто пішов. Замість цього обійміть тих, хто залишився. Ви потрібні їм, а вони – вам.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Ви втратите тих, хто залишився в вашому житті, якщо будете думати про тих, хто пішов

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: