Про жіноче відверто та з гумором!
Думки, Корисно

ЗНАКИ, ЩО ВКАЗУЮТЬ: ВИ НА ПРАВИЛЬНОМУ ШЛЯХУ

Як зрозуміти, що ви на правильному шляху? Рішення прийнято, ви прагнете до змін, ви вже зробили перші кроки. Але тут вас долають сумніви, ви думаєте: «а чи не краще залишити все, як є?

Раптом я витрачу сили, гроші, втрачу місце, відносини з кимось, а потім доведеться гірко пошкодувати про те, що я зважився на зміни? І повернутися до минулого. А може, вже й повертатися буде нікуди і ні до кого? Та ще й витрати такі великі. Може, відмовитися від задуманого, поки не занадто пізно?». І ці сумніви отруюють настрій, забирають сили.

Як дізнатися, що ви на правильному шляху

Оточення вже висловило свою думку. В основному, вас стривожили і налякали. Мало хто підтримує людину, яка на щось зважилася. По-перше, самі бояться змін і рішучих кроків, тому вас застерігають щиро. По-друге, люди бояться, що в разі невдачі ви будете все валити на них і просити у них допомоги — вони ж вас підтримали, значить, зобов’язані допомогти. Ну, і по-третє, інші люди не дуже й хочуть, щоб у вас вийшло. Так теж буває.

Так де ж шукати відповіді і як розвіяти сумніви? Треба почекати сигналів, знаків. Треба подвоїти увагу і чекати сигналів, вони неодмінно з’являться в найближчі добу—дві. У низці подій, при звичайному перебігу життя ви зможете побачити сигнали. Вони підтвердять правильність вашого вибору, якщо рішення ваше було правильним.

Ось деякі щасливі знаки:

 • Ви несподівано чуєте історію, схожу на вашу, в якій все закінчилося благополучно. Хтось отримав бажане. Це може бути випадкова розповідь, не пов’язана з вашим рішенням. Випадково побачений фільм. Текст в мережі.
   
 • Ви несподівано отримуєте гроші. Нехай навіть невелику суму, але це дуже хороший сигнал. Може, не гроші, а подарунок, скажімо, коробочку цукерок або магніт на холодильник під час рекламної акції. Будь-який матеріальний приз, неочікуваний дохід — хороший знак. Усе саме йде до вас в руки!
   
 • Вам посміхається просто так чийсь малюк. Ви зустрічаєте дитину: на прогулянці, в ліфті, в гостях, в транспорті; і геть незнайома маленька дитина вам посміхається від душі. Нічого не говорить; може, не вміє ще. Але посміхається. Це вона так передає вам добру звістку.
   
 • Вас попросять розповісти, як кудись проїхати, пройти, а ви знаєте і розповісте. Або попросять щось роз’яснити. Або навіть запитають: котра година? А може, попросять пораду в якійсь життєвій ситуації, хоча ви не експерт. А ви зможете відповісти, — і добре! Цей знак вказує: ви знаєте і можете! Ось же, люди це відчувають!
   
 • Уві сні ви кудись їдете чи летите. Або йдете до якоїсь мети по дорозі пішки. Ці сни підтверджують — час рухатися, час настав!

Якщо хоча б два—три хороших знаки є — це сигнал до відправлення. Дійсно, треба рухатися і йти до мети. Сигнали — не гарантія гладкого і безхмарного шляху. Вони просто вказують, що шлях лежить в правильному напрямку, ви все правильно вирішили. І зміни назріли. Треба йти далі, до поставленої мети…

А раптом ця стаття теж знак? Не проґавте його!

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
ЗНАКИ, ЩО ВКАЗУЮТЬ: ВИ НА ПРАВИЛЬНОМУ ШЛЯХУ

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: