Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Сильні жінки не зарозумілі – у них просто є стандарти

Бути сильною, впевненою у собі жінкою означає точно знати, чого хочеш і кого хочеш. Достеменно знати, яку любов ти шукаєш і яку людину полюбиш усім серцем.

Якщо ви з якихось причин твердо впевнені в тому, що сильні жінки надто самовпевнені та гордовиті, поводяться так, ніби їх не турбує, що про них подумають інші, чинять, як заманеться, то цей матеріал – для вас!

Прочитайте про те, що таке суворі стандарти.

Пока, хлопчику. Бай-бай.

Адже ми часто так говоримо, чи не так? І це так просто пояснити: «Занадто високої думки про себе», «Те ж мені – королева» та інше.

Родом всі з дитинства. Коли ми були дітьми і категорично відмовлялися вечеряти броколі, нас одразу ж називали надто впертими та самовпевненими. Адже дорослі вже краще за нас знали, що цей овоч дуже корисний. І тут раптом наше: Ні, не буду!

Більшість із нас дуже швидко засвоїла, що поводитися так – неправильно. Мовляв, така поведінка – ознака снобізму, гордовитості та інших подібних «гріхів». Маленькі діти повинні їсти броколі, і все тут!

Коли ми подорослішали, то нічого так і не змінилися. Незважаючи на всі зусилля дорослих та неприйняття подібної поведінки суспільством, ми продовжували мати на все свою власну думку. Чомусь всі вирішували, що все це – від зайвої самовпевненості. Впертості. Проте ми не здавалися.

Однак виникла нова проблема – сильним жінкам дуже важко знайти кохання.

Так вже влаштований наш соціум: якщо на все маєш власну думку – це виклик.

Тому що таким чином ти ніби демонструєш, що вище за когось чи щось.

Що це грубо і по-дитячому. Начебто відмовляєшся їсти броколі. Як можна?

Справа в тому, що люди чомусь вирішили, що жінки, які мають певні стандарти, надто самовпевнені і пихати. А які можуть бути інші пояснення? Усі жують броколі – і ти носом не крути, жуй та посміхайся!

Елементарний приклад: хлопець запрошує вас на побачення. Ви відмовляєтесь. Ну і висновок – тут як тут: “Вона занадто зарозуміла!”

Або вам пропонують на роботі новий проект, про який мріють буквально всі колеги. Але ви відмовляєтесь, тому що він не відповідає вашим моральним цінностям. І відразу вердикт оточуючих: «О, яка самовпевнена! Зазнайка!»

І останній приклад: ви припиняєте стосунки з токсичною подругою, яка буквально отруює життя. Начебто все логічно. Але в спину летить: “Зазнайко!”

Вся справа в тому, що наявність стандартів (і нерідко досить високих) – це не зарозумілість і не пихатість. Це зовсім не означає, що жінка вважає себе чудовою, а решта – пил. Це величезна і безглузда помилка!

Бути сильною, впевненою у собі жінкою означати точно знати, чого хочеш і кого хочеш. Достеменно знати, яку любов ти шукаєш і яку людину полюбиш усім серцем.

Так, ви не звертаєте уваги на те, що хтось хоче чи робить. Але ж при цьому нікого не судите, не засуджуєте і не знецінюєте. Ви просто йдете своєю дорогою. Ви знаєте, куди прямуєте, впевнені, спокійні. От і все.

Тому що щиро вірите та знаєте, що абсолютно кожна людина на Землі має право самостійно контролювати своє життя. Самостійно обирати свій шлях. Звичайно, цей вибір не стосується нікого іншого. Що хтось думає з цього приводу – це виключно їхні проблеми.

Якщо вже начистоту, саме такі жінки – сильні, впевнені – найпрекрасніші у коханні.

Ті чоловіки, яким пощастило зустріти їх, це підтвердять.

Тож не бійтеся бути сильними жінками. Не ховайте і не приховуйте свою силу та свої стандарти для соціуму.

І якщо вас спробують зламати або змусити почуватися погано, тому що ви знаєте, чого хочете, не звертайте на них уваги. Проходьте повз і тільки посміхайтеся. Нехай вони хоч 1000 разів думають, що ви зарозумілі і гордовиті – це їхня проблема, а не ваша.

Хоча тут слід зробити ремарку, що при цьому ви повинні бути впевнені, що не грубіяните без причини. Тоді настав час попрацювати над своєю завищеною самооцінкою. Але це вже тема окремої розмови.

Сильні жінки не порівнюють себе з іншими і не дивляться на життя і людей, як на ярмарок «Хто кращий, красивіший, багатший».

Вони впевнені, що це категорично не їхня справа – контроль інших людей. Вони сфокусовані на тому, що люблять, йдуть до своєї мети, насолоджуються щодня – цього достатньо.

Така поведінка гідна похвали, а не глузувань.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Сильні жінки не зарозумілі – у них просто є стандарти

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: