Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

Поза зоною досяжності. Як виявити емоційно-холодного партнера

Не варто чекати від такого партнера прихильності чи готовності брати на себе зобов’язання.

Емоційна доступність – це здатність підтримувати емоційний зв’язок у стосунках. Її відсутність ви можете помітити ще ранніх етапах відносин. Є кілька базових ознак, які допоможуть зрозуміти — ви витрачаєте почуття на людину, яка зрештою розіб’є серце.

1. Має проблеми з прийняттям на себе зобов’язань.

Людина, з якою ви зустрічаєтеся, мимохіть згадує, що не вірить у моногамію та шлюб. А ще ви часто можете почути від нього речі на кшталт: «Я не створений для стосунків» або «Я не дуже добрий у стосунках». Якщо ви чуєте щось таке, не думайте двічі і йдіть.

Зовсім необов’язково, що ця людина хоче бути сама. Йому просто хочеться, щоби все було так, як подобається саме йому. Тому ви не повинні чекати від нього прихильності чи готовності брати на себе зобов’язання.

2. Він не відкривається перед вами.

Одна з найбільш очевидних ознак емоційної недоступності – це коли людина не говорить або не показує свої почуття, перебуваючи поруч зі своїм партнером. Незважаючи на всі ваші зусилля змусити його відкритися перед вами, він завжди здається усуненим, не дозволяючи собі сказати про те, що насправді відчуває.

Наприклад, замість того, щоб розповісти вам, який у нього сьогодні був жахливий день, або про свою особисту кризу, він вважає за краще тримати все в собі, приховуючи все під маскою нейтральності. Якщо ви не можете «прочитати» людину, з якою зустрічаєтеся, це може явно вказувати на її емоційну недоступність.

3. В тому, що стосується планів, на нього не можна покластися.

Будь-які спроби побудувати з цією людиною якісь плани перетворюються на справжній жах. Він або відмахується від вас словом “можливо”, або погоджується на щось, але в останню хвилину все скасовує. Правда в тому, що це безперечно стане проблемою, коли ви перейдете до стадії серйозних відносин. Якщо він доступний лише коли це вигідно лише йому, це очевидний тривожний дзвіночок.

4. Він не приховує того, що злиться на своїх колишніх дівчат.

Він погано відгукується про своїх попередніх партнерок. Він називає їх божевільними, ошуканцями, зрадницями і так далі. Але якби ви почули всю історію від початку і до кінця, то, напевно, побачили б все в зовсім іншому світлі.

Ваш хлопець відчайдушно намагається виставити себе жертвою, хоча не був із вами чесним щодо справжньої причини, чому в нього нічого не вийшло у попередніх стосунках.

5. Він непослідовний.

Ще вчора він не міг без вас жити і будував спільні плани на майбутнє, а за тиждень уже не виходить із вами на зв’язок. Більше того, він не відповідає на повідомлення і не може знайти навіть п’яти хвилин, щоб зустрітися з вами. І так по колу. Це явно вказує на те, що ви не можете довіряти цій людині.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Поза зоною досяжності. Як виявити емоційно-холодного партнера

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: