Про жіноче відверто та з гумором!
Думки, Корисно

Чому ви продовжуєте обирати не тих чоловіків

Вибір багато говорить про нашу особистість. Можливо, навіть більше, ніж нам хотілося б знати…

Хочемо ми це визнавати чи ні, але кожна жінка має тип чоловіків, які здаються їй привабливішими, ніж інші. Саме цей вибір багато говорить про нас як про особистостей. Можливо, навіть більше, ніж нам хотілося б знати.

1. Нарцис

Відмінні риси: Він самозакоханий, завжди знаходиться в центрі уваги, завжди говорить найголосніше і намагається зачарувати свою «жертву». Варто вам підкорити його, і нарцис відразу покаже свою темну сторону – вам доведеться постійно вихваляти його і вислуховувати його критику щодо всього.

Чому ви обираєте саме його? Ймовірно, тому що ви й самі є нарцисом. Так, звучить жахливо, але це правда. Нарцисів, як правило, тягне один до одного. Варто вам почати зустрічатися, як ваші відносини відразу перетворяться на постійне суперництво: хто з вас кращий, хто красивіший і хто отримає більше уваги.

2. Емоційно недоступний хлопець

Відмінні риси: Він не готовий до серйозних відносин, не любить показувати свої почуття і напевно не думає про спільне майбутнє. Ви не можете отримати його серце, тому що він постійно тримає вас у незнанні.

Чому ви обираєте саме його? Тому що вважаєте, що не заслуговуєте на краще. Жінкам, які постійно намагаються завоювати такого чоловіка, просто не вистачає впевненості в собі, щоб сказати таке: «Я заслуговую на зустріч з чоловіком, який мною захоплюватиметься». А потім піти.

3. Хлопець, який хоче, щоб ви його виправили

Відмінні риси: Зараз він недостатньо хороший для вас, але коли ви розлучитеся, він буде ідеальним чоловіком. А коли ви тільки починаєте зустрічатися з ним, вам здається, що ви заснували благодійний фонд.

Чому ви обираєте саме його? Ви відчуваєте постійну потребу полагодити щось. Вам хочеться бути для когось супергероєм, а також довести, що ви хороша людина. Ймовірно, у минулому у вас були стосунки, через які вам стає не по собі, і зараз ви намагаєтеся спокутувати колишні гріхи.

4. Чужий чоловік

Відмінні риси: У нього вже є дівчина чи, що ще гірше, дружина. Ви не зможете утримати його, бо він уже «зайнятий». Але навіть якщо він кине все заради вас, ви, швидше за все, самі швидко покладете край цій інтрижці, тому що перестанете бути його секретом.

Чому ви обираєте саме його? Тому що ви не шануєте себе. Якщо у вас вистачає нахабства вступити у стосунки з чужим партнером, то ви показуєте, що не поважаєте інших жінок. Ймовірно, ви потай сподіваєтеся на те, що він покине дівчину або дружину, і вірите, що не заслуговуєте зустрічатися з чоловіком, який буде тільки вашим.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Чому ви продовжуєте обирати не тих чоловіків

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: