Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

6 типів стосунків, які нічим не закінчаться

Відносини повинні розвиватися на будь-якому етапі. Рутина і битовуха, квітково-цукерковий період і перші 10 років шлюбу – все це видозмінює ваше ставлення один до одного. Та й ви самі змінюєтеся.

Пам’ятаєш, що у всіх диснеївських історіях був один і той же кінець? Весілля, поцілунок і “хеппі енд”. Про розлучення і стареньку тойоту в кредит ніхто не заїкався. А варто було б. Нерозумно просто сподіватися, що “довго і щасливо” трапляється в одну мить і для досягнення тих самих, ідеальних відносин потрібно зробити нічого.

Стосунки, які ні до чого не призводять можна діагностувати на ранніх стадіях і (навіть) дати їм визначення.

У відносин немає майбутнього, якщо вони тримаються на:

  1. Любові до грошей. Цю тему можна обговорювати до нескінченності, але одне зрозуміло ще на березі – як тільки закінчаться гроші, закінчиться і любов. Витрать свій час на освіту і старанно працюй. Чесно зароблені куди приємніше витрачати, ніж подаровані за прояв почуттів.
  2. Материнський інстинкт. Турбота про свого чоловіка – це ок. Але якщо ти просто замінюєш йому мати (готуєш, прибираєш, кричиш через не надіти шапку, вчиш зав’язувати шнурки) – ні про який розвиток відносин і мови бути не може. Одного разу він просто перестане дзвонити тобі так часто (як і мамі) і піде палити з друзями за гаражі.
  3. Бажанні довести щось одне одному. Дух суперництва може підливати масло у вогонь, але якщо цей дух займає позицію фундаменту в стосунках – як довго ви зможете протягнути?
  4. Сексі. Рано чи пізно, вам захочеться ще і поговорити. Але виявиться, що говорити нема про що.
  5. Уміння прощати косяки. Ні, це не про запізнення на 10 хвилин і не про те, що хтось комусь забуває передзвонювати. Мова про зради, брехню і дивне бажання користуватися одне одним. Рано чи пізно, тобі точно набридне вся ця історія і ти зрозумієш, що пора закінчувати стосунки.
  6. Залежність одного з вас. Сумна історія про те, що один з вас сильно прив’язаний до іншого. Емоційна залежність від людини часом гірше, ніж фізична (наприклад від нікотину). Проблема тільки в тому, що такі союзи потрібні тільки одному.

Якщо ти відчуваєш, що в твоїх відносинах є якісь очевидні проблеми – обговори це з коханою людиною. Не бійтеся говорити один з одним або залучити фахівців (психологів, а не Оксану з Сергієм з останньої вилазки в Єгипет). Ці розмови можуть здорово поліпшити ваші відносини і дати їм друге життя.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
6 типів стосунків, які нічим не закінчаться

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: