Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

7 речей, які роблять чоловіки, коли втрачають інтерес до стосунків

Не зрозумійте мене неправильно, я зовсім не стверджую, що найменші ознаки втрати інтересу означають кінець стосунків і «кактус між ліжками».

Завжди можна обговорити проблему і прийти до розумного компромісу, проте іноді необхідно задуматися, чи варто робити це все. Зрештою, якщо вже так сталося, що партнер втратив до вас інтерес, насильно «закохати» його знову навряд чи вийде. У будь-якому випадку без його бажання працювати над відносинами і щось виправити – вже точно. Тому вкрай важливо визначитися точно, чи дійсно хочете разом спробувати повернути все або все ж краще попрощатися.

Отже, які ж речі роблять чоловіки, коли втрачають інтерес до своєї партнерки або вже втратили? Найсумніше, що більшість з цих ознак ми помічаємо вже тоді, коли змінити щось – занадто пізно. А нерідко і самі підсвідомо ігноруємо, боячись втратити кохану людину.

8 речей, які роблять чоловіки, коли втрачають інтерес до стосунків:

1. Він більше не вважає вас своїм пріоритетом.

Якщо чоловік починає ставитися до вас, як до «запасного аеродрому», іншими словами – як до одного з непоганих варіантів, який його влаштовує в даний момент – це тривожний дзвіночок. Партнер починає втрачати інтерес до відносин в цілому, і до вас – зокрема.

Зізнаватися собі в цьому боляче, а часто і трохи принизливо, але нічого катастрофічного в тому, що відбувається немає. Це життя, і подібні речі відбуваються з усіма. Причин може бути безліч, а може і не бути жодної.

Ваше завдання – не намагатися «виправити» в собі щось або робити вигляд, що нічого не відбувається, а просто сказати правду: «Так, це початок кінця. І терпіти це, сподіваючись, що все «розсмокчеться само собою» – наївно». Ви заслуговуєте, щоб вас любили точно так же, як і ви любите. І вже точно – не заслуговуєте, щоб партнер згадував про ваше існування тільки тоді, коли йому нудно і нема чим зайнятися.

2. Він не проявляє пристрасть і ніжність, як це було раніше.

Якщо ваш партнер починає віддалятися, уникає близькості і категорично відмовляється пояснювати причину, то можете бути впевнені – причина точно є. Швидше за все він просто ще не розібрався до кінця в собі або боїться вам зізнатися, проте «задумав втечу».

З цим тривожним прапорцем слід бути обережними: іноді чоловіки так поводяться, коли у них проблеми на роботі, з фінансами. Тому важливо не поспішати, а краще за все – відкрито про все переговорити. Якщо ж ваші найгірші побоювання підтвердяться, не тримайте його.

3. Він постійно кидає вас і проводить час з іншими.

Якщо чоловік постійно переносить і скасовує побачення, не прикладає зусиль, щоб побачитися, він в будь-якому випадку не вартий вашого часу.
Можливо вам було дуже добре разом ще кілька тижнів тому, і це було прекрасно і незабутньо, але… Але це нічого не означає, тому що сьогодні – не має зовсім ніякого значення. Ваші відносини йому більше не цікаві – це ж очевидно. Повірте, якщо партнер хоче вас бачити, його не зупинить ні аврал на роботі, ні буря з ураганом. А ось якщо хитрує і ухиляється – це ознака, що його інтерес явно пропадає, якщо вже не пропав.

Звичайно, у всіх бувають напружені дні і проблеми, але якщо чоловік знаходить час для своїх друзів, а ви сидите вдома і чекаєте його дзвінка, то це вже проблема.

4. Він спалахує без видимих ​​причин.

Коли чоловіки починають втрачати інтерес до партнерки, вони часто… атакують. Вони накидаються на вас абсолютно з будь-якого приводу і без. Вони звинувачують, критикують, різко відповідають.

Все пояснюється дуже просто: партнер шукає привід для того, щоб розірвати відносини і піти. Однак цього йому мало: «втратив інтерес» хоче, щоб ви відчували, що це ваша вина. Так що тепер його завдання – спровокувати і «вирвати» привід для розриву. Виглядає це абсолютно безглуздо, але відбувається дуже часто. Що поробиш: чоловіки – з Марсу!

Він довго не відповідає на ваші дзвінки та повідомлення, або взагалі не відповідає.

Якщо раніше чоловік дзвонив і писав вам мало не тричі на день, то тепер ситуація змінюється: він не відповідає на повідомлення, скидає дзвінки. В такому випадку можна з повною впевненістю сказати, що у відносинах щось не так.

Той, кому ви важливі, хоче чути ваш голос і не шкодує часу на те, щоб черкнути повідомлення, як би не були зайняті. Звичайно, всім нам необхідна свобода, а часом – і відпочити один від одного, але не до такої міри.

6. Він починає чіплятися до вас.

Коли партнер втрачає інтерес до відносин, він розкривається з абсолютно непривабливої ​​сторони. Справа в тому, що його дратує в вас вже все, навіть ті милі речі, що ще недавно приводили в захват. Нічого дивного: чоловік свідомо чи підсвідомо шукає причину, щоб нарешті втекти.

Наприклад, він навмисне вигадує про вас щось і «ображається», хоча ви нічого подібного не зробили. Виправдовуватися або захищатися марно. Його мета – вивести вас із себе і отримати таку довгоочікувану свободу.

7. Він більше не будує спільних планів.

Якщо партнер вже не планує з вами спільних вечерь, поїздок, не мріє і не будує ніяких планів – вас в його планах просто немає. Не придумуйте йому відмовок і виправдань. Все саме так, як йде насправді.

Коли відносини тримаються на плаву виключно завдяки тому, що ви робите все можливе, щоб партнер був поруч, необхідно сказати собі нарешті правду і зупинитися. Якби він дійсно хотів вас бачити, то подзвонив би, запросив би. Він не зайнятий і не занадто сором’язливий – він просто не хоче.

Відносини – це дорога з двостороннім рухом. Якщо один з учасників – вибув, то, як не сумно, гра закінчена.

Якщо чоловік більше не розповідає вам про те, як пройшов день, що його розсмішило або, навпаки, засмутило і розлютило, то це червоний прапор.

Ви ж продовжуєте ділитися тим, що сталося за день, питаєте поради, просите про підтримку, а що у відповідь? Він байдуже зображує «увагу», встромляючи в свій телефон, вірно?

Вам це здається нормальним?

Так не повинно бути. Ви заслуговуєте кращого, і люблячий чоловік у вас обов’язково буде. А цього відпустіть. І забудьте. Який сенс плакати і переживати про тих, кому ми не цікаві?

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
7 речей, які роблять чоловіки, коли втрачають інтерес до стосунків

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: