Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

6 звичок, за які вас будуть поважати чоловіки

У сьогоденні залишилось небагато місця для романтики і великих казкових вчинків. Тепер є нормою за життя бути у двох чи більше шлюбах.Через проблему втрати почуттів і охолодження один до одного, відносини стають все коротшими. А як же зберегти любов і повагу у сім’ї?

6 звичок, за які чоловік починає поважати і нецікаву жінку

Відносини починаються з романтики. Остання переростає в пристрасть. А та, в свою чергу, – в стійке відчуття, яке називається любов. Що таке любов? Питання, яке хвилює багато поколінь філософів і письменників. Любов – складний комплекс почуттів, який включає романтику, пристрасть, ніжність, гіркоту, повагу, вдячність і т. д. Іноді в парах, які прожили разом десятиліття, втрачається пристрасть. Але залишається повага і вдячність. Як же зберегти повагу коханого чоловіка? Ось кілька корисних порад для вас:

No. 1. Жінка повинна мати власну думку
Чоловік поважає сильних жінок, які не бояться відстоювати свою позицію. Звичайно, ми говоримо про самодостатніх чоловіків. Але така жінка не просто готова твердо наполягати на своїй точці зору. Вона, крім того, здатна визнати помилку. Це не сліпа впертість. Це бажання бути рівною зі своїм чоловіком. Жінка з честю визнає поразку і щиро радіє перемозі. Вона логічна і раціональна, здатна аргументувати свою позицію і тактовно вказати чоловікові на його помилки. Така жінка майстерно веде діалог, вона сильна і різнобічна особистість.

Порада. Якщо ви хочете, щоб вас поважали, пам’ятайте: перший крок – це самоповага. Навчіться поважати себе. Звичайно, легше сказати, ніж зробити. Спробуйте почитати книгу «Мистецтво поважати себе» Патриція Спадаро. Не дозволяйте нікому витирати об себе ноги і зневажати свою думку.

No. 2. Жінка зберігає оптимізм при будь-яких обставинах
Чоловіки вважають себе «сильною статтю». Але давайте будемо чесними: жінки куди більш витривалі й терплячі, ніж чоловіки. Саме жінки надихають, підтримують і мотивують чоловіків. Тому ваш партнер буде поважати вас за оптимізм, позитивний погляд на життя і підтримку – в будь-яких обставинах. Жінки – особливо сучасні – звикли боротися за свої права і самостійно вирішувати проблеми. Вони сильні і горді. Жінки розраховують лише на себе. І ця риса викликає захоплення і повагу чоловіків.

Порада. Чоловіки – в молодості – звертають увагу на жінок зворотнього типу. Такі дівчата люблять влаштовувати істерики і «виносити мозок» з приводу і без приводу. Чоловік швидко втомлюється від таких відносин. Розумна і мудра жінка ніколи не стане погрожувати і шантажувати свого чоловіка (в тому числі істериками). Вона піде іншим шляхом, щоб досягти бажаного.

No. 3. Жінка не критикує і не обговорює свого чоловіка
Чоловіки – ніжні створіння. Вони насилу переносять критику, плітки і обговорення за спиною. Згадаймо, як містер Біг в знаменитому серіалі «Секс у великому місті» не хотів знайомитися з подругами Кері. До речі, якщо хочете зрозуміти психологію чоловіків і жінок, обов’язково подивіться цей серіал. Чоловік буде вдячний вам, якщо ви не станете «виносити сміття з хати», обговорювати його зі своїми друзями і родичами. Можна поставити себе на місце чоловіка: вам було б приємно терпіти докірливі погляди родичів на сімейних зібраннях?

Порада. Чоловік, особливо в зрілому віці, досить розумний, щоб зрозуміти: жінці не вистачає емоцій, уваги, почуттів з його боку. Однак він буде вдячний своїй коханій за те, що вона не критикує і не докоряє його, не поводиться з ним агресивно. Всі проблеми можна вирішити мирним і спокійним шляхом.

No. 4. Жінка продовжує займатися сімейними справами
Що б не трапилося, ваша сім’я – це ваша фортеця. Давайте будемо відвертими: чоловіки далеко не завжди вірні дружинам, а дружини – чоловікам. Але не варто валити шлюб через швидкоплинні захоплення. Сім’ю об’єднують спільні справи, турботи, діти, робота і т. д. Проблеми не діляться на «мої» і «твої», це завжди спільні проблеми і вирішуються вони теж завжди разом – спільно.

Порада. Знаєте, що таке «золоте правило моралі»? Воно звучить так: стався до інших так, як ти хочеш, щоб ставилися до тебе. Іноді чоловік навіть соромиться своєї холодної поведінки, коли бачить, що жінка добра до нього, що вона турботлива, ніжна і привітна. В такому випадку чоловік і сам починає проявляти до жінки ті ж почуття, що вона проявляє до нього. Просто будьте терплячі. Вода і камінь точить, як то кажуть.

No. 5. Жінка самодостатня і не шукає схвалення у чоловіка
Чоловіки цінують самодостатніх жінок. Такі жінки цінують себе, не опускаються до дрібного флірту з першим зустрічним. Вони цікаві особистості, яким не потрібно чуже схвалення. Для чоловіка така жінка завжди буде загадкою, він не втратить до неї інтерес, навіть якщо не буде любити. Крім того, чоловік завжди буде спокійний: на нього не стануть тикати пальцями за чергові «роги».

Порада. Навіть якщо жінка захоче піти і почати нове життя, чоловік навряд чи влаштує скандал. Він постарається її зрозуміти. В такому випадку, велика ймовірність збереження теплих, дружніх відносин між розлученою парою.

No. 6. Жінка самостійно будує своє життя
Чоловік поважає жінку, яка не залежить від нього. Більш того, у нього навіть виникає прихильність до неї, він боїться її втратити. Тут працює правило: що маємо не бережемо, а втративши плачем. Така жінка не поховає себе після відходу чоловіка, вона з гордістю продовжить жити далі. Чоловік не буде жити з нею з жалості, але захоче бути з нею з поваги.

Порада. Не варто зацикливатись на чоловікові. Не втрачайте друзів і колег через нові відносини, не забувайте про свої хобі та захоплення.

Рекомендації психолога: як викликати у чоловіка повагу?

Закінчуючи нашу статтю, ми хочемо подарувати вам ще п’ять корисних порад від психологів . Ці рекомендації допоможуть вам викликати повагу у вашого чоловіка. Отже:

Не варто відразу погоджуватися на пропозицію чоловіка. Справа в тому, що серед чоловіків переважає тип мисливця – йому цікаво домогтися жінку, завоювати її.
Чоловіки не люблять надмірно розгнузданих жінок з лихим характером. Часто чоловіків відштовхують шкідливі звички жінок (куріння або пристрасть до алкоголю). Повага чоловіків викликають леді – тактовні, елегантні, самодостатні.
Жінка – повноцінна особистість зі своїми інтересами, захопленнями, життям, кінець кінцем. У неї є друзі, робота, вільний час. Чоловіки ставляться до таких жінок з глибокою повагою.
Переходити до інтимної близькості краще, почекавши якийсь час. Чоловіки не дуже поважають надмірно доступних жінок. Класичне правило говорить, що інтимна близькість можлива після третього або п’ятого побачення.
Щирі жінки, які «грають в відкриту», дуже високо цінуються чоловіками. Довіра з вашого боку і можливість довіряти вам – ось, що викликає повагу вашого партнера. Пам’ятайте про це.

 

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
6 звичок, за які вас будуть поважати чоловіки

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: