Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Пробачте тих, хто зробив вам боляче

В житті зустрічаються різноманітні люди. Кожен з них привносить щось абсолютно нове та незвичайне, й далеко не завжди ми відчуваємо від цього радість та ейфорію. Бувають ситуації коли нас ображають, ранять та травмують. У відповідь хочеться помститися, зробити все, аби людина відчула на собі наслідки власних дій, проте це не вихід.

Звичайно, така реакція цілком нормальна, адже ваша душа та тіло просто хочуть захиститися та довести, що робити так не можна, але ж після помсти вам точно не стане легше. Варто зрозуміти, що прощення в такому випадку набагато дієвіше, але ваше Его постарається переконати вас в іншому. Його образили та принизили, а для того, щоб просто “проковтнути” це і йти далі потрібна неймовірна мужність. 

Важливо пробачити не лише свого кривдника, а й самого себе. За що? За те, що дозволили з собою так поводитися, за те, що не захистилися та просто терпіли поведінку, яку не варто було терпіти. Це не так вже й легко, адже ці спогади назавжди залишаться з вами. 

Дуже важко зрозуміти істині мотиви свого кривдника та перетворити свою образу та співчуття. Потрібно розуміти, що люди роблять боляче іншим не від кращого життя, а тому що цей біль живе в них всередині. Якщо вам все ж вдасться пробачити, це скаже лише про вашу велику мужність та гнучкість вашого розуму. Коли хтось розіб’є ваші мрії, ви не зупинитеся, а просто зробите висновки й підете далі, своїм шляхом, але вже без цих людей. 

Пробачати дуже важко, адже спогадів не зітреш. Час від часу вони будуть з’являтися в нашій голові та нагадувати про всі події, але як би важко не було, як би не розривалося серце, ми повинні навчитися пробачати. Це допоможе вам відпустити ситуацію та сприймати її як звичайний факт зі своєї біографії. Як зрозуміти що ви вже пробачили? Про це дуже влучно розповів письменник Мігель Руїс:

Про те, чи пробачили комусь, ви дізнаєтеся, коли побачите його й не відчуєте жодних емоцій. Почуєте ім’я та не відреагуєте. Коли доторкнетеся до того, що було вашою раною, й не відчуєте болю, лише тоді ви зрозумієте, що справді пробачили…

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Пробачте тих, хто зробив вам боляче

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: