Про жіноче відверто та з гумором!
Думки, Цікаво

9 правил спілкування з чоловіками

Жінок називають слабкою половиною людства. Але не такі вже ми слабкі, якщо здатні обеззброїти самого сильного чоловіка і зробити його беззахисним перед жіночими слабкостями.

Для свого ж блага промовчимо про прийоми, які кожна з нас для цього використовує. А для тих, кому ще не вдалося здобути прихильність свого обранця, і хто хоче завжди залишатися єдиною і неповторною, розкриємо декілька секретів спілкування з «інопланетянами».

Слухайте чоловіка – і ви багато чого про нього дізнаєтеся. Для кожної людини важливо бути почутим. Чоловіків нерідко дратує жіноча балакучість, адже їм теж подобається говорити про себе і обговорювати цікаве ім.


Не варто відволікати чоловіка, якщо той зайнятий, щоб уникнути попадання в немилість. Краще просто сказати, не вдаючись у подробиці, що у вас до нього є справа, коли він звільниться.

Не варто ображатися на небагатослівність чоловіків. Сканування мозку показало, що він розділений на ділянки, кожна з яких відповідає за певну функцію або вид діяльності. Не думайте, що він вас не слухає і не розцінюйте хмикання коханого як недостатню до вас увагу. Деякі чоловіки говіркі, тільки коли вип’ють алкоголю. Але цим методом зловживати не рекомендується.

Якщо хочете, щоб чоловік вас вислухав, краще заздалегідь повідомити тему розмови. Щоб умовити або переконати чоловіка, говоріть з ним простими словами і висловлюйте тільки одну думку для обмірковування. Красномовство і кілька ліній розмов прибережіть для серйозних розмов із жінками, інакше чоловік швидко втратить інтерес до такої бесіди. І не перебивайте, він може або слухати, або говорити.


Не приставайте з розпитуваннями. Коли у чоловіка з’являються проблеми, він, на відміну від жінок, які вважають за краще виговоритися, йде в себе. Зрозумійте, що його мовчання означає не невдоволення чимось, а те, що він обмірковує вихід з ситуації, що склалася. Вирішивши проблему, він пожвавиться і заговорить.


Чоловіки сприймають все буквально, вірять сказаному і реагують відповідно. Вирішивши заради «красного слівця» перебільшити або прикрасити, задумайтеся, чим це може обернутися. Жінка в суперечці намагається натиснути емоційно, тоді як чоловік наполягає на точності формулювань. Якщо хочете перемогти в суперечці з чоловіком, висловлюйтеся логічно і тільки одну думку.


Не звинувачуйте чоловіка в бездушності лише тому, що зовні він не проявляє свої емоції. Він слухає як статуя, тоді як жінка може змінити шість виразів обличчя. Насправді чоловік відчуває не менше емоцій. Маска безстрашності дозволяє відчувати чоловікові себе господарем ситуацією, а не свідчить про відсутність емоцій.


Не давайте поради, коли чоловік вас про це не просить. Йому важливо впоратися з проблемою самостійно, щоб не відчувати себе недолуго або невдахою.

Найголовніше: не “пиляйте» чоловіків! Вони були і хочуть бути завжди на висоті і не виносять критики. Вона піддає чоловіка сумніву в його значущості, а це, так уже повелося, суперечить його біологічній суті. Схвалення і заслужена похвала на адресу чоловіка наблизять вас до заповітної мети.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
9 правил спілкування з чоловіками

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: